Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pożyczka - proszę o radę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 stachu

stachu
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 19:09

Hej! Potrzebuję kilka kawałków na sprzęt, oczywiście im szybciej tym lepiej, i zastanawiam się, od kogo pożyczyć? Waham się pomiędzy bankiem (niższe oprocentowanie) a firmami typu Skok Stefczyka albo Provident (szybciej). W ofertach banków za bardzo się nie orientuję, więc byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedź, ale sprawdziłem warunki pożyczki na stronie Providenta i nawet nie jest tak źle, jak mi się wydawało z początku. Jedyne 'ale' mam do wysokości odsetek. Na ich stronie jest taki kalkulator, no i wyliczyłem sobie, że taka pożyczka niestety nie należałaby do najtańszych. Z drugiej jednak strony, może banki nie są wcale o wiele lepsze? Będę wdzięczny za Wasze rady, pozdrawiam, Stachu.
  • 0


#2 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 21 lipiec 2009 - 19:40

a skąd jesteś ??
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#3 dentok

dentok
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 09:33

Odradzam Ci provident, chyba, że coś się zmienilo w tej firmie, a przynajmniej dobrze przeczytaj umowę
  • 0
?ycie jest gr??

#4 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 03 wrzesień 2009 - 12:24

Odradzam Ci provident, chyba, że coś się zmienilo w tej firmie, a przynajmniej dobrze przeczytaj umowę


Spłacanie zaciągniętej pożyczki u nich to pikuś, gorzej jak naliczają tobie jakieś chore sumy za ubezpieczenie kredytu.
  • 0

#5 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 06:43

 A jaka firma nie nalicza drogich ubezpieczeń? 


  • 0

#6 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 11 październik 2017 - 11:31

Wiele nie nalicza. Są to

vivus

wonga

ewentualnie net credit

 

Musisz sie jednak liczyć z tym,że oprocentowanie w takich firmach niskie nie bedzie bo jednak firmy licza na zysk. I nie są to jakieś instytucje charytatywne. Ogolnie możesz sobie zajrzeć tutaj:

http://www.pozyczki-...e-pozabankowej/

 

Na stronie jest opisane w jakiej firmie pozabankowej opłaca sie zdecydować sie na pożyczkę na dowód. 


  • 0

#7 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 16:16

Jeśli chcesz się zainteresować jakąś naprawdę dobrą pożyczką, to myślę, że spokojne mogę polecić CI stronę https://concash.pl/ Według mnie mają bardzo dobre warunki, które pozwolą Ci na swobodną spłatę. Możesz też wybrać okres pożyczki, jaki Cię interesuje. Wszystko zależy jeszcze od decyzji, ale powinna być ona pozytywna.


  • 0

#8 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 10 luty 2019 - 10:42

Myślę, że najlepiej iść do doradcy finansowego ;) 


  • 0

#9 lindiom

lindiom
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 12 marzec 2024 - 22:12

Wybór odpowiedniej firmy kredytowej to kluczowy krok w osiągnięciu finansowej stabilności i realizacji swoich celów. W dzisiejszym dynamicznym świecie finansów istnieje wiele opcji, co może sprawić, że podjęcie decyzji staje się trudne. 


  • 0

#10 drement

drement
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 12 marzec 2024 - 22:18

Posiadanie klarownego obrazu swoich celów pomoże Ci zoptymalizować wybór firmy kredytowej . Polecam skorzystać z serwisu internetowego Pożyczki. Tutaj  https://pożyczkaonline.com.pl/poyczki/  możesz zobaczyć pozycję w rankingu i zapoznać się z ofertami różnych firm. Dzięki temu będziesz mógł wybrać najlepsze dla siebie warunki edycji


Użytkownik drement edytował ten post 12 marzec 2024 - 22:44

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych