Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chat dla użytkowników forum PCFoster


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 chevy

chevy
  • Użytkownicy
  • 266 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Napisano 04 listopad 2013 - 21:02

Hej. Od dawna myślę nad propozycją umieszczenia skromnego czatu na forum. Przejdę od razu do rzeczy co mogło by w nim być.
Wszyscy zalogowani użytkownicy mogli by ze sobą pisać. A gdy ktoś chciał by napisać prywatną wiadomość na chacie musiał by napisać np. /pw jantomx [wiadomość].
Na czacie można by np. poinformować innych o swoim nowym temacie.
Napisać jakąś ciekawostkę, Popytać o drobne pytania które nie nadają się na forum.
Chat mógł by być zakładką w dolnym prawym rogu i po najechaniu na niego kursorem mógłby się rozwijać lub otwierać klikając na niego.

Myślę że to całkiem nie zła propozycja :new-toy: :puppyeyes:
  • 0
Kupujesz komputer? PRZECZYTAJ --> Stop Gotowcom!
> Mój Battlelog --> Battlelog
> Moje Konto League of Legends - LoLKing // LoLSkill

| i5 4570 | Gigabyte G1.Sniper B5 B85 | Patriot Viper III LP (2x4) 8GB 1600MHz CL10 | WD Caviar Blue 1TB | SilentiumPC Gladius M40 | ASUS DRW-24F1ST | SilentiumPC Deus G1 500w | Klawiatura: Razer BlackWidow Ultimate 2014 | Mysz: Sharkoon Drakonia | Podkładka: Sharkoon Drakonia | Słuchawki: Logitech G930 |
PCFOSTER NA FACEBOOK'u *KLIK*


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 22:17

jak się popatrzy na niektóre wątki, forma chatu wydaje się być całkiem ciekawą alternatywą ;). ale.... forum to kopalnia wiedzy (mimo, że czasami dokopanie sie do czegoś potrzebnego bywa kłopotliwe), żeby chat mógł pełnić podobną funkcję, należało by archiwizować to, co się na nim dzieje. natomiast informowanie o wątkach, priv... to już niekoniecznie.
ale to moje zdanie :)
  • 0

#3 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 22:22

A gdy ktoś chciał by napisać prywatną wiadomość na chacie musiał by napisać np. /pw jantomx [wiadomość].

Wchodzisz w profil i piszesz albo przy temacie jak użytkownik napisze posta masz możliwość wysłania wiadomości.
Nie widzę, żeby na czacie to było potrzebne.

Na czacie można by np. poinformować innych o swoim nowym temacie.

Widzę, że trzyma Cię humor, nawet nie wiesz jaki SPAM by był. To raczej powinno być zabronione.

Popytać o drobne pytania które nie nadają się na forum.

Wszystkie pytania nadają się na forum, nawet te najdrobniejsze, gdzie wystarczy odpowiedź TAK/NIE, po to powstało to forum :)

Jeśli chodzi o sam czat to co tam umieszczać? Jedynie luźne rozmowy.
Bardziej czat by się przydał jakby nie było działów jak Humor, Muzyka, Filmy itp.

Masz jakiś śmieszny film? Piszesz w odpowiednim temacie
Masz jakąś fajną nutkę? Piszesz w odpowiednim temacie
Znasz śmieszny kawał? Piszesz w odpowiednim temacie itd.

Proste... :dance:
  • 0

#4 chevy

chevy
  • Użytkownicy
  • 266 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Napisano 05 listopad 2013 - 16:40

Tylko wiesz.. na tamte tematy mało kto zagląda.
  • 0
Kupujesz komputer? PRZECZYTAJ --> Stop Gotowcom!
> Mój Battlelog --> Battlelog
> Moje Konto League of Legends - LoLKing // LoLSkill

| i5 4570 | Gigabyte G1.Sniper B5 B85 | Patriot Viper III LP (2x4) 8GB 1600MHz CL10 | WD Caviar Blue 1TB | SilentiumPC Gladius M40 | ASUS DRW-24F1ST | SilentiumPC Deus G1 500w | Klawiatura: Razer BlackWidow Ultimate 2014 | Mysz: Sharkoon Drakonia | Podkładka: Sharkoon Drakonia | Słuchawki: Logitech G930 |
PCFOSTER NA FACEBOOK'u *KLIK*

#5 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 05 listopad 2013 - 17:17

To je odśwież, tylko z głową - może ktoś się przyłączy. 8)
  • 0

#6 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 08:55

Temat chatu był już omawiany w poprzednich latach. Obecnie nie zamierzamy go wprowadzać.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych