Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zmienić adres IP przy połączeniu WiFi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mati1649

Mati1649
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 18:22

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam pewne pytanie tak jak w temacie związane ze zmianą IP, głównie chodzi mi o jakiś program do zmiany ip sieci wifi bez rozłączania routera..

Moje Pytanie niektórym pewnie wydaje się dziwne... bo po co to komu?..
Jednak takiego programu potrzebuje moja siostra, ponieważ bierze udział w pewnym konkursie który polega na oddawaniu głosów i można to zrobić raz na 24 godziny.. lecz ja chciałbym obejść tą niedogodność i zmieniać IP sieci po to żeby oddawać kilka głosów w ciągu paru minut.

Jeżeli ktoś uważa że zaśmiecam forum to z góry przepraszam... ale szukałem wszędzie i nie moge znaleźć. Licze na waszą pomoc ;)

A może ktoś ma jakiś sposób na takowe stronki internetowe? :)

Prosze o odpowiedzi

Pozdrawiam ;)
  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 20:08

1. to chyba wbrew zasadom głosowania
2. ip, pod którym jesteś widoczny w sieci to zapewne ip z puli twojego prowidera (raczej ograniczona) - szanse na zmianę masz znikome.
3. jeżeli głosowanie jest przez www, spodziewałbym się raczej ciasteczka - znacznika głosowania w dniu o godzinie... (co zrobić w takim przypadku - to chyba proste)
  • 0

#3 Mati1649

Mati1649
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 04:04

Chyba najlepiej będzie jeżeli sam zobaczysz co to za stronka i jakie ma zabezpieczenia, będzie łatwiej... :)

http://powiedzmytak....mozaike-slubna/ (siostra to: Monika Szantula)


Z niecierpliwością czekam na odpowiedź :)
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 03 listopad 2013 - 12:43

Ja usuwałem ciasteczka i nic z tego.
Próbowałem też przez bramkę proxy, ale przy oddaniu głosu cały czas się ładuje i nie wyświetla wyników.

A jeśli chodzi o samą zmianę IP możesz próbować, na google masz mnóstwo poradników.
  • 0

#5 kriczu

kriczu
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 10:14

Konkretny tekst, w którym macie opisane różne metody zmiany ip -***


  • 0

#6 uszatkohol

uszatkohol
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 12:22

Ale nie usuwasz wszystkich ciasteczek, bo pewnie masz nadal na komputerze takie drugie co się zwą "flash cookie" znajdź do tego program i usuń te i potem spróbuj....


  • 0

#7 mayki_majkson

mayki_majkson
  • Moderatorzy
  • 46 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:24

Zabrania się odnawiania starych tematów, które mają ponad miesiąc od ostatniej aktywności. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych