Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy GTA5 będzie na PC i czy pójdzie mi na laptopie Lenovo Y580


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mojrzesz

mojrzesz
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 14 październik 2013 - 20:55

kiedy gta 5 bedzie na komputer i czy pujdzie mi na laptopie lenowo y580
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 14 październik 2013 - 21:11

Nie będzie GTA5 na PC, przynajmniej tak piszą.

Jak wiemy, "GTA 5" nie wyjdzie na PC.
Przynajmniej oficjalnie, ponieważ Rockstar twierdzi, że szykuje ten tytuł wyłącznie na konsole obecnej i przyszłej generacji.


Swoje oszczędności na produkcję Rockstar Games chętnie przeznaczyliby również Ci, którzy korzystają z komputerów.
Niestety producent cały czas milczy w sprawie wydania gry na tę właśnie platformę, co coraz bardziej zaczyna niepokoić graczy.


  • 0

#3 mojrzesz

mojrzesz
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 14 październik 2013 - 21:18

napewno bedzie bo widzialem jakies logi niby z produkcji i tam bylo pc i tez gta 4 wyszlo przeciez na pc wiec i 5 bedzie tez pytanie kiedy
  • 0

#4 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 15 październik 2013 - 09:17

Jakbym miał obstawiać, to obstawiałbym za tym, że GTA GTAV na PC wyjdzie. Tak samo, jak wyjdzie na nextgen'y. Po prostu na początku muszą nałapać pieniędzy z legalnych wersji a później będą liczyć na uczciwość graczy PC. Jest wiele spekulacji. Początkowo portale obstawiają Q1 2014, ale to strzelanie w ciemno.

Czy Ci pójdzie? Wszystko zależy od tego, jaki DOKŁADNIE masz model laptopa. Pod Y580 występuje wiele konfiguracji.
GTAV na 100% będzie miała wyższe wymagania, niż IV (większa mapa etc). Zależy wszystko od tego, jak chodziło Ci GTAIV i na jakich detalach. Jeżeli początkowo Ci nie ruszy płynnie, to pozostanie czekać na patch'e, które, jak w przypadku IV poprawiały wydajność w grze.

Ale to wszystko to są moje obserwacje i przemyślenia.
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#5 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 15 październik 2013 - 14:54

napewno bedzie bo widzialem jakies logi niby z produkcji i tam bylo pc i tez gta 4 wyszlo przeciez na pc wiec i 5 bedzie tez pytanie kiedy

Akurat to, że to GTA 4 wyszło na PC to nie znaczy, że z GTA 5 będzie to samo, bardziej już tutaj przemawiają logi.
Wyczytać można, że będzie to pierwszy kwartał - kwiecień.

Jakbym miał obstawiać, to obstawiałbym za tym, że GTA na PC wyjdzie.

Pierwsza część GTA już jest na PC. :lil-lol:

Ja tam gram w GTA2 i nie narzekam. :mrhappy:

- Nie łap za słówka! :D -Duath
  • 0

#6 Bartosz Czekaj

Bartosz Czekaj
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 17 październik 2013 - 10:47

A jeśli będzie to trzba przygotować bardzo solidną maszynę bo na byle czym na pewni nie pójdzie.
  • 0

#7 Jach61

Jach61
  • Użytkownicy
  • 34 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 20:45

Mówią o wydaniu Gta V jakoś w wiosnę 2014 roku. Może na tym laptopie pójdzie, ale nie wiadomo jeszcze jakie będą wymagania, widziałeś gameplaye z gry. Grafika jest bardzo szczegółowa(tzn. na konsolach), a na dzisiejsze czasy potrzeba dość mocny sprzęt aby odpalić dobrą grę przynajmniej przy 40+fps na wysokich. To jest Rockstar, zazwyczaj ich wymagania gier są bardzo duże.
  • 0

#8 passet

passet
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 10:29

Wszystko zależy od tego, czy Rockstar znowu nie skopie gry pod kątem optymalizacji. Przecież GTA IV wcale nie powalało grafiką na PC a pierwsze wersje tej gry, nawet oryginalne, na sporej części konfiguracji były całkowicie niegrywalne.

A że GTA V będzie na PC to nie mam wątpliwości - jeśli historia czegoś nas uczy, to na pewno tego, że R* lubi robić graczy w konia:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych