Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie kino domowe wybrać za 1200zł?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 M@tix

M@tix
  • Użytkownicy
  • 216 postów

Napisano 14 wrzesień 2013 - 16:05

Witam.
Planuje kupno kina domowego. Mój budżet jest niewielki (do 1200 zł) Wiem, że za te pieniądze nic sensownego nie kupię, ale może będziecie mogli mi coś doradzić. Nie chodzi mi o jakieś komercyjne rozwiązania. Standard 5.1 w zupełności wystarczy. Co do złącz może być po jednym HDMI i USB na jakiś dysk czy pena. Najbardziej zależy mi na czystej jakości dźwięku. Miałbym zamiar odtwarzać na nim płyty CD-Audio (oryginalne) i filmy DVD, ale BluRay by nie zaszkodził :D Chodzi mi o to, by czytał podstawowe formaty:
FLAC, MP3, MKV, Xvid, może - nie musi VCD. Proszę o pomoc.
  • 0


#2 Bartosz Czekaj

Bartosz Czekaj
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 17 październik 2013 - 09:51

Cześć,

Polecam Kino domowe z Blu-Ray 3D Samsung HT-F5500 (5 + 1).
Posiada odtwarzacz Blu-Ray, odtwarza formaty: DivX, XviD, WMA, MPEG4, MP3 i dodatkowo płyty DVD, DVD-R, DVD-RW, CD, VCD, CD-R, CD-RW.
  • 0

#3 kriczu

kriczu
  • Użytkownicy
  • 95 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 11:38

Nie jest to szałowy budżet, ale jeśli nie masz specjalnie wysokich wymagań to na bank sobie coś dopasujesz. Popatrz - https://www.morele.n...kina-domowe-448 Np. masz tam markę Denon. Pewnie nie kojarzysz, a oni mają naprawdę solidne sprzęty za małą kasę. Jak porównasz ich konkretny model do znanej marki w tym samym budżet to będziesz z lekka zaskoczony...


  • 0

#4 uploaderz191

uploaderz191
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 17:35

Dokładnie jeżeli chodzi o sprzęt audio dla domu to nie ma polotu jeżeli chodzi o budżet, kupisz jedynie jakiś plastik. Zerknij sobie na http://mp3audio.pl/j...o-domowe-kupic/ - masz tam bardzo ciekawy ranking kina domowego - myślę, że coś z niego wybierzesz. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych