Skocz do zawartości


Zdjęcie

Która karta lepsza: MSI Nvidia Geforce GTS 450 vs Nvidia Geforce GT 630?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pumax

Pumax
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 09:27

Napiszcie mi prosze pare słów która karta jest lepsza (bardziej nadaje się do gier) - MSI Nvidia Geforce GTS 450 1 GB DDR3 czy Nvidia Geforce GT 630 2 lub 4 GB
Prosze o odpowiedz :-)
  • 0


#2 Kuba

Kuba
  • Redaktorzy
  • 364 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 12:38

450tka będzie wydajniejsza, ale nie kupiłbym żadnej z nich. 450tka ciągnię kupę prądu, a 630tkaa to mało wydajny odpad z produkcji mocniejszych układów. Opłaca się dopłacić (procentowoo będzie dużo wydajjniej od w/w kart) do HD7750 bądź jeśli jesteś fanbojem nvidii do gtx650 ( jest ona jednakk trochę słabsza w. iekktórych tytułach, no jeśli masz 2 rdzeniowwe cpu to nie polecam)

Generalnie jeśli chciałbyś dobrać kartę do swojego sprzętu to powiedz jakki on jest (zasilacz też)
  • 0

#3 Pumax

Pumax
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 13:50

No to dane podałem w 2 temacie. Nie stety mam 450-ke i nie da sie grac w crysis 3 na multi na low detalach bo wyskoczy typek i zatnie sie all i odetnie kiedy padne. Taka gra jest bez sensu. Po prostu ja nie jestem fanem nvidi moze byc wogole inna marka ale o prostu żeby była wydajna i tania i kompatybilna.
  • 0

#4 Kuba

Kuba
  • Redaktorzy
  • 364 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 15:40

Aha no to odpisałem Ci w tamtym temacie. Na drugi raz nie zakładaj 2 oddzieknych tematów do tego samego. Grranie w multi zarzyna procesor także to jest u Ciebie wąskie gardło
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych