Skocz do zawartości


Zdjęcie

System nie wykrywa karty graficznej po zainstalowaniu sterowników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 q.klec.q

q.klec.q
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 19:20

Witam!
Sprawa wygląda tak. Moja karta graficzna od jakiegoś czasu strasznie straciła wydajność. Nie da się grać w gry, które kiedyś płynnie mi śmigały. Zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony producenta, i zresetowałem ustawienia Biosu (w sumie to nie wiem czemu ). Po restarcie systemu Komputer nie wykrywa karty. W menadżerze urządzeń jest tylko ta zintegrowana. W GPU-Z to samo. Odinstalowałem sterowniki Nvidi i teraz nie mogę zainstalować żadnych sterowników do tego modelu karty, pojawia się komunikat że sterownik nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego. Próbowałem znaleźć coś w Biosie ale wydaje mi się że nie ma tam żadnych opcji związanych z kartami graficznymi. W ogole jakiś biedny ten Bios . Mój lap to: MSI GE620DX, intel Core i5, Nvidia GT555M, 8GB RAM, Widnows 7. Szukałem w google ale nie znalazłem rozwiązania problemu. Proszę o pomoc. A i może macie jakiś pomysł dlaczego karta straciła wydajność ? Temperatura pod obciążeniem to okolo 90 C
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 22:25

Daj screen z Menedżera urządzeń, rozwiń karty graficzne i napisz jaki masz typ systemu (32-bit, 64-bit)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych