Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakup Hub USB na Wi-fi, podłączenie kilku urządzeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 matikmatik

matikmatik
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 09:28

Witam, proszę o pomoc. Czy istnieje urządzenie dzięki któremu uniknę kabli i możliwość przenoszenie komputera bez rezygnacji z drukowania oraz słuchania muzyki.



Interesuj mnie mnie coś takie ( postaram rozpisać to wg. schematu):Załączony plik  schemat.jpg   52,77 KB   8 Ilość pobrań
  • 0


#2 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 02 wrzesień 2013 - 13:25

Takie urządzenie, które po części mogłoby rozwiązać Twój problem, to Print Server, który kablem RJ-45 bądź WiFi łączysz się z routerem. Do tego podłączasz drukarkę - pod warunkiem, że owy Serwer obsłuży Twój sprzęt. Raczej na pewno nie będziesz mógł skanować, o ile ta drukarka (czy to w ogóle na pewno jest ten model?) posiada skaner. Nie wiem tylko, do czego miałaby służyć Ci karta muzyczna podłączona w taki sposób. Chodzi Ci o odtwarzanie muzyki po sieci, czy jak?
Jest druga opcja - możesz zakupić terminal i na nim np skonfigurować system tak, by był serwerem wydruku i skanu a przy okazji na nim odtwarzać utwory (np. za pomocą zdalnego dostępu). Taki terminal powinieneś kupić do 150zł. Niestety trzeba dobrze szukać, bo są to sprzęty z niewielką ilością RAM/Flash. Ewentualnie rozważyć zakup adapterów na CF z IDE 44 pin. Za to taki sprzęt da Ci duużo więcej swobody w konfiguracji sieci.

EDIT:
Albo coś takiego: http://allegro.pl/le...3486100868.html
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych