Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterowniki do ''Kontroler Ethernet''


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#121 michalxxxxx

michalxxxxx
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 23:48

Ściągnij najnowsza wersje biosu zainstaluj pozniej restart i instaluj sterowniki dla pewnosci sprawdz everestem jaki masz sprzet i niech on ci dobierze stery. albo z poziomu menadzera urzadzen sprobuj aktualizowac sterownik mi sie kiedys zamiast na dysku c instalowac to na innej partycji sie poinstalowaly a instalator na innej partycji jak dysk C nie szukal. jak wskazalem recznie miejsce to od razu szlo zainstalowac
  • 0


#122 ciemnamasa

ciemnamasa
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 luty 2011 - 11:33

chciałam odinstalować zbędne oprogramowanie , zrobiła to programem PC DECRAPIFIER ale przedobrzyłam :D i odinstalowały mi się sterowniki między innymi kontroler etherner. Mam laptopa Acer , Intel Core 2duo procesor T6500 (2.1 GHz 800 MHz FSB , NVIDIA GeForce G105M. Żadnej płyty nie posiadam. Na laptopie nie mam podłączenia i internetem. Czy ktoś ma pomysł co mogę zrobić?
  • 0

#123 Tysiaczek21nh

Tysiaczek21nh
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2011 - 09:52

Witam

Jak widzę wszyscy tu mam ten sam problem...Mianowicie miałam ostatnio formata i wszystkie sterowniki zainstalowałam prócz kontrolera ethernet... i z tym nie mogę sobie poradzić...mam laptopa lenovo 3000 n200 (0769) z win xp.na stronie lenovo znalazłam ale niestety nie działają:(program everest nie czyta mi płyty głównej a w programie cpu-z pisze tylko lenovo IEL10 REFERENCE INTEL GM965 C0 i INTEL 82801hbm (ich8-me).

PROSZĘ O POMOC!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych