Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pulpit nie jest całkowicie rozciągnięty na ekranie monitora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 poterrr

poterrr
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 16:17

Witam mam problem zakupilem komputer ktory potrzebowal kabla HDMI, mam problem odpalilem komputer zainstalowalem servis packa itd i dziala, lecz mam problem z jakoscia obrazu i samym obrazem.

Obraz nie jest calkowicie rozciagniety tzn mam pulpit i otoczke czarnego ekranu jakos kolorow tez jest badziewna....

Moze cos o karcie to AMD RADEON w ustawianiach karty tzn w sterowniku mam wlasciwosci pulpitu HDVT 1080p, sprawdzalem w podstawowych i jak dalem 1680x1050 to obraz byl calkowicie wykorzysytywany na monitorze ale pytam sie czemu nie mam opcji 1920 na 1200 ? prosze o pomoc,

Siema mam problem zakupilem nowy komputer, wszystko dziala ale cos mam problem z karta graficzna... jest podlaczona kablem HDMI. Obraz nie jest calkowicie rozciagniety tzn mam pulpit i otoczke czarnego ekranu jakos kolorow tez jest badziewna....

Moze cos o karcie to AMD RADEON w ustawianiach karty tzn w sterowniku mam wlasciwosci pulpitu HDVT 1080p, sprawdzalem w podstawowych i jak dalem 1680x1050 to obraz byl calkowicie wykorzysytywany na monitorze ale pytam sie czemu nie mam opcji 1920 na 1200 ? prosze o pomoc, ASUS HD 7870 serries

Druga sprawa kiedy odinstaluje sterowniki karty graficznej to wszystko dziala... i jakos kolorow i obraz jest calkowity, ale w urzedzeniach nie wykrywa ani karty ani monitora

blagam o pomoc;/
  • 0


#2 ludek111

ludek111
  • Użytkownicy
  • 446 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 16:22

Pobierz najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony producenta. Po instalacji, problem powinien zniknąć.
  • 0
There's completely no way to improve the Perfection.
E8200@4.25GHz | GA-EP45-UD3LR | Gainward GTS250 | 2xF3-1TB Matrix Raid | SB Audigy2
ModXStream 500W | Corsair 2x1GB XMS2 DHX + Patriot 2x1GB LLK CL4@1075MHZ | HE1225 |

#3 poterrr

poterrr
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 16:26

A mogl by mi pan podac linka do najnowszych sterownikow? korzystam obecnie z telefonu i nie wiem skad je sciagnac moja karta grficzna to ASUS HD7870 Series , i czy po sciagnieciu nowych sterownikow odinstalowac stare i zainstalowac nowe? czy moge zainstalowac nowe na stare??
  • 0

#4 MC Paweł

MC Paweł
  • Użytkownicy
  • 203 postów
  • LokalizacjaZawsze tam gdzie Ty...

Napisano 03 sierpień 2013 - 19:23

Masz kartę AMD. Wejdź w Catalyst i sprawdź czy masz tak jak ja: http://i.imgur.com/PMvQeuU.png

Jak nie to odznacz skalowanie i ustaw rozdzielczość nominalną (zalecaną rozdzielczość monitora)
  • 0
My rig (FIZZA):
Spoiler


Dołączona grafika Pawiq98

#5 poterrr

poterrr
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:09

ok w opcjach skalowania nie wiem dlaczego mialem na tego paska na fulla.... Kiedy dalem na 100% wszystko dziala, jednak nie jestem przekonany co do kolorow obrazu... Moze mi pan podac rady jak ustawic inne parametrny zeby bylo jak najbardziej wydajna karta graficzna?? do gier

Następne takie same tematy będą w koszu/Kamillo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych