Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błędy przy instalacji różnych wersji .NET Framework


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 civerba

civerba
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 16:10

Czesc
Mam net framework 2.0 i gdy proboje zainstalowac jakas nowsza wersje (np 3.0-3,5) to wyskakuje mi wyslij raport o bledach lub nie.Innym razem mam ze pokazuje sie blad po angielsku itp pomozcie blagam was:(
che miec przynajmniej 3.0 net framework
Podajcie mi jak macie jakies linki z NET 3.0-3,5 SP 3 blagam
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 30 lipiec 2013 - 16:25

Napisz jaki system operacyjny.
Z tego co wiem .NET można pobrać jako aktualizacja Windowsa.
  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:52

>> Microsoft .NET Framework 3.5
Albo Start > Panel Sterownia > System i zabezpieczenia > Windows Update

I dobrze by było jakbyś podał co to błąd.
  • 0

#4 civerba

civerba
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 10:15

Mam windowsa XP professional wersja 2002z dodatkiem Service packa 3
a bald jest taki
Podczas instalacji programu Microsoft .NET framework 3.0 wysapil prlobem,instalator nie ukonczyl pracy prawidlowo
A w instalatorze pisze:Podczas instalacji wystapil blad,zainstalowane pliki zostaly usuniete z komputera
  • 0

#5 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 31 lipiec 2013 - 22:08

Próbowałeś tego co pisałem wyżej? Sprawdź także czy nie masz innych aktualizacji, nawet te opcjonalne.
  • 0

#6 civerba

civerba
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:59

Probowalem wszystko tak jak mowisz ty i twoj poprzednik,ale zobaczylem dzisiaj cos dziwnego...Otóz przy starcie systemu,jak sie pojawi juz pulpit pokazuje sie komunikat od ATI:) Net framework 2.0 inistalizet cos tam napisze wam to potem,ale teraz 2 fakt...otoz dzis pobralem MSICUU2(windows install cleanup)i patrze a tu...pisze NET framework 4(poprostu nie ogarniam!!)a gdy proboje wlaczyc gta 4 pisze ze NET Framework nie jest odpowiedni a do gta 4 NET framework jest od 3.0 w zwyz! blagam pomózcie juz nie ogarniam!

Blad jest taki:
WARING
Microsoft .Net framewokr 2.0 is reqiured to run ATI Catylst'tm Control center Please download and instal the software from Microsoft webiste(sueper...pobirez NET nowego a ja nawet 3.0 nei moge

Cześć
Mam taka sprawe,mam net freamework 1.1 i nie moge zainstalowac 2.0!!2.0 jest mi potrzebne by zainstalowac 3.0 dlatego ze bez tego nie pójdzie gta 4;(
Podczas instalacji staje w polowie i pisze Wysapil blad podczas tworzenia katalogu d:/program filles/Common filles
Error 1317 blagam was pomurzcieee
Mój komp to
Micorsoft Windows XP professional wersja 2002 dodatek SP3
Komp
AMD Athlon procesor LE-1640 2,71 ghz 2 gb ram rozszerzenie adresu fizycznego
  • 0

#7 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 01 sierpień 2013 - 18:31

Może to kwestia uprawnień na folderach? Instalujesz z konta administratora?
  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#8 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 20:52

Kolejne tematy złożone z tym samym przez ciebie będą w koszu.

Wejdź w Odinstaluj program i zobacz jakie masz wersje tego .NET zainstalowane.
Jeśli chodzi o błąd przy starcie systemu to zobacz czy nie ma wpisu w autostarcie, jak będzie to go wyłącz.
Poradnik: Czyszczenie systemu za pomocą programu CCleaner - punkt 5
Przez Windows Update nie znalazło Ci tych aktualizacji?
Możesz też spróbować założyć nowe konto administratora i spróbować tam zainstalować - oczywiście jeśli w ogóle na nim jesteś.
Jeśli gra potrzebuje .NET to możesz też odinstalować grę i zainstalować ponownie, gra powinna doinstalować .NET taki jaki będzie mu potrzebny.
  • 0

#9 civerba

civerba
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 08:43

ale podczas instalacji gry wlancza sie instalator i bład wyglada dokladnie tak samo;( udalo mi sie zainstalowac net 1.1 ale to za mało potrzeba jest przynjmniej v2.0:( Windows update nie wykrywa wogule NET framework,nie ma nic doslownie pokazuje sei z 34 nazwy a nic z NET framework tylko ostatnio sie aktualizcja do 1.1 service pack 1 pokazala
  • 0

#10 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 17:40

Nie odpisałeś na powyższe wszystkie propozycje.
Zainstaluj też wszystko co jest w Windows Update.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych