Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blog wkurzonego Polaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakub159753

jakub159753
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 23:30

Zapraszam na blog wkurzonypolak.blog.pl. Blog dopiero powstał. Opisuje i krytykuje problemy codzienne i polityczne. Mile widziane komentarze. Zapraszam!
  • 0


#2 Eizzy

Eizzy
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 13:43

Zapraszam na blog wkurzonypolak.blog.pl. Blog dopiero powstał. Opisuje i krytykuje problemy codzienne i polityczne. Mile widziane komentarze. Zapraszam!


no, tak czytam pierwsze posty, ciekawy blog. może pewnym ludziom otworzy oczy
  • 0

#3 lukasz098

lukasz098
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 12:30

Nie jestes jedynym Polakim który narzeka na wszystko. Może lepiej napisac blog o wydarzeniach historycznych? czytanie takiego blogu to dla mnie strata czasu. Wyjde na ulice i slysze to samo.
  • 0

Coraz więcej Polaków wychodzi z założenia, że brak panoramy 360 Warszawa http://property360.pl  na stronie internetowej hotelu czy restauracji jest nie do zaakceptowania. A przecież nikt nie chce tracić klientów, czyli pieniędzy.


#4 mmamba88

mmamba88
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 31 październik 2013 - 10:06

Poczytam zobaczymy :), ale blogosfera duzo bardziej kocha szafiarki czy jak sie tam one zwia :)
  • 0

#5 franny

franny
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 09 luty 2014 - 18:59

Pisanie takiego bloga może być terapeutyczne dla samego siebie :) tylko żeby coś dobrego z tego wynikało.
  • 0

#6 91krdn

91krdn
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaDęblin

Napisano 14 luty 2014 - 11:13

Pisałem kiedyś bloga na którym wylewałem żale. Wcale nie działało to terapeutycznie, wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej mnie przygnębiało. Teraz prowadzę bloga humorystycznego i sam sobie w ten sposób poprawiam humor :) Moja rada więc: skupiajcie się na tym co pozytywne w waszym życiu zamiast użalać się nad problemami i dobijać innych :)
  • 0

#7 ciekawymarian

ciekawymarian
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 14 luty 2014 - 17:09

No dobrze, przygnębiające, ale to jest jego sposób na to by się postawić rzeczywistości. My szare żuczki co wiecej mozemy zrobić? Lepsze jest takie coś niż narzekanie w zaciszu domowym i nic nie robienie.. tak mi się wydaje
  • 0

#8 maniosania

maniosania
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 październik 2014 - 11:09

Fajnie, ze ktos zajmuje sie taka tematyka :) Dzieki temu mam wrazenie ze nie jestem sama z roznymi codziennymi problemami. To pomaga jakos je znosic i zyc dalej hehe
  • 0

#9 AnnabelleShake

AnnabelleShake
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2014 - 11:27

no bardzo fajny


  • 0

Tani-najem.pl to wypożyczalnia samochodów , która oferuje duży wybór pojazdów ,prosty system wypożyczania w Internecie , zaawansowana obsługe klienta oraz mnóstwo indywidualnych funkcji. Ze względu na jej osiągnięcia w tych dziedzinach i jej najwyższej jakości mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzena naszej strony internetowej. Tani-najem.pl

 

Wypożyczalnia samochodów Tani-najem.pl Tylko u nas najlepsze samochody w najniższych cenach. Nowe prosto z salonu samochody każdej marki i każdego typu. Limuzyny, sedany, SUVy, Busy i nie tylko. Zapraszamy

 

Wystarczy kliknąć TUTAJ aby przenieść się na naszą stronę intrnetową.

 


#10 Alojz

Alojz
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 12:28

Dobry blog,byleby zapału nie zabrakło.


  • 0

#11 gosstek45

gosstek45
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 18 grudzień 2014 - 13:36

niezłe hejty, bez przesadyzmu - da się poczytać :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych