Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z teksturami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 CSWTomeek93

CSWTomeek93
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 13:21

Witam,jestem tu nowy :devil: Otoz mam taki problem.Mialem GTA 4 i Service Pack 3..zaczely mi zanikac tekstury w roznych grach,np.Kane & Lynch,Just Cause,GTA SA,Starsky & Hutch,Driv3r..odinstalowalem Service Pack'a 3,na 2 i problem troche minal,gdyz drzewa juz sa,a nie,ze sie pojawiaja..ale nadal im blizej podjade autem,to sie pojawiaja ludzie,znaki drogowe,wczytuja sie budynki na bardziej wyrazne..karty nie podkrecalem,temperatura w normie,jest na gwarancji,sterowniki mialem te od karty co dostalem,wgralem najnowsze,wyczyscilem rejestr,wgralem directa najnowszego..nic nie dalo..
Intel Dual CPU E2160 1,8 (x2)
Ram 1GB
Gainward GeForce 9500 GT

Jedyna nadzieje pokladam w tym forum,gdyz pytalem na wielu innych i nie otrzymalem zadnej konkretnej odpowiedzi,prosze o pomoc,jestem w kropce :(

Pozdrawiam :o
  • 0


#2 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 09 lipiec 2009 - 13:27

Przecież to normalne, iż tekstury muszą się doczytać. Gdyby nie to, w ogóle nie mógłbyś grać, gdyż pamięć niemal natychmiast byłaby zapychana.
  • 0

#3 CSWTomeek93

CSWTomeek93
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 14:35

To nie tak..nie rozumiesz,ze,np. w Crysis ide,ide mijam kamien,a on sie wczytuje,to nie jest normalne,na starym GeForce 7300 GT tak nie bylo,to nie jest normalne,jeszcze cos,w Driv3r z daleka na budynku mruga czarny kwadrat,nawet widzialem filmik,co koles mial taki problem,ze leci i patrzy a kamienie sie wczytuja w Crysis..albo jak jade w Driv3r mijam co chwile drzewo i sie odswieza,na filmikach jak ktos gra jest normalnie,a tam to normalnie masakra,nie wiem co zrobic,pomozcie,bo ten Pan chyba mnie nie rozumie :devil: moze zle napisalem,teraz sie poprawie:Jade autem,kiedy przychodzi mi mijac drzewa,one sa wyrazne,ale kiedy je mijam,to od razu przeskakuja na normalne..nie da sie tego wytrzymac..keidys tak nie mialem,stalo sie to odkad wgralem GTA 4 i service pack 3
  • 0

#4 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 09 lipiec 2009 - 15:16

A gra oryginał, czy kopia zapasowa?
  • 0

#5 CSWTomeek93

CSWTomeek93
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 15:20

Kane & Lynch,Driv3r oryginal,reszta sa przepalane,ale jak wczesniej na karcie graficznej GeForce 7300 GT dzialalo normalnie,a tylko teraz sa problemy..np. w Kane & Lynch mam taka misje w nocy i jak ide i patrze pod nogi na trawe to jest gladka,sama zielen,a jak ide coraz dalej i patrze,to trawa sie pojawia,widac krzaczki :devil:
  • 0

#6 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 09 lipiec 2009 - 15:23

Odinstalowywałeś sterowniki od poprzedniej karty Driver Cleanerem?
  • 0

#7 CSWTomeek93

CSWTomeek93
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 09 lipiec 2009 - 15:25

Wzielem,odinstalowalem sterowniki normalnie,po restarcie systemu wzielem Driver Cleaner 3 wyczyscilem Nvidia,wgralem najnowsze i kupa,dalej to samo..


To nie jest moj filmik,ale wlasnie mam taki problem


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych