Skocz do zawartości


Prośba o usunięcie konta z serwisu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_enka123_*

Guest_enka123_*
  • Guests

Napisano 29 czerwiec 2013 - 09:10

Pisałam prośbę o usunięcie mojego konta z serwisu i niestety administratorzy usunęli posta. Pytam dlaczego? Kolejne pytanie to: dlaczego pisząć na priv nadal figuruje na tym forum? Jest to niezgodne z prawem działanie. Nie mam obowiązku być tutaj, a kiedy dostajecie moją rezygnację niezwłoczenie moje konto powinno być usunięte. Dlatego proszę o usunięcie mojego konta z serwisu i potraktowanie sprawy poważnie !
  • 0


#2 ludek111

ludek111
  • Użytkownicy
  • 446 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 09:46

Uważam całą sprawę za przejaw głupoty.
  • 0
There's completely no way to improve the Perfection.
E8200@4.25GHz | GA-EP45-UD3LR | Gainward GTS250 | 2xF3-1TB Matrix Raid | SB Audigy2
ModXStream 500W | Corsair 2x1GB XMS2 DHX + Patriot 2x1GB LLK CL4@1075MHZ | HE1225 |

#3 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 09:49

Kolejne pytanie to: dlaczego pisząc na priv nadal figuruje na tym forum? Jest to niezgodne z prawem działanie.


DO pisania na priv potrzebne jest konto na forum. NIE MA osobnego konta tylko do wiadomości prywatnych! i NIE MA osobnej usługi przekazywania wiadomości prywatnych na stronie PCFoster.pl . Proszę się dokształcić w sposobie działania internetu klasy WEB 2.0. Korzystając z serwisu musisz przestrzegać regulaminu. A skoro uważasz, że to niezgodne z prawem, polecam drogę sądową :D :D :D . Każdy normalny sędzie odrzuci wniosek z powodu braku znamion przestępstwa. A tak z ciekawości - obowiązek rejestracji na FB też Ci przeszkadza? I tam też nie masz obowiązku być. Jeszcze nie ma ustawy, która by to nakazywała :D .
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#4 Guest_enka123_*

Guest_enka123_*
  • Guests

Napisano 29 czerwiec 2013 - 11:13

Mam konto na forum. Po drugie zalecam kurs cztania ze zrozumieniem. A po trzecie osoba, która odpisała na moją prośbę usunięcia konta dalej tego konto nie wykasowała, dlatego prośbę ponowiłam:) To tak na marginesie.
  • 0

#5 Guest_enka123_*

Guest_enka123_*
  • Guests

Napisano 29 czerwiec 2013 - 11:58

Może zacznę od początku. Zarejestrowałam się na forum po to by rozwiązać problem, którym nie mogłam sobie poradzić. Dostałam bardzo pomocne rady dzięki, którym udało mi się zażegnać problem. Jednakże konto na Waszym serwisie nie jest mi już potrzebne i chciałam je usunąć. Zazwyczaj jest opcja w profilu informująca o wykasowaniu konta. Tutaj jej nie znalazłam, wiec postanowiłam zamieścić temat na forum z prośbą o usunięcie konta z serwisu. Otrzymałam odpowiedź, z które wynikało iż mam się zgłosić do moderatora. Zgodnie z jego zaleceniami zgłosiłam się. Jednak konto nadal istnieje. Dlatego w dniu dzisiejszym znowu poruszam kwestię kasacji konta.
Nie mam pojęcia dlaczego ta sprawa wywołuje takie poruszenie. Przecież ja nie proszę o cud świata. Nie chcę być użytkownikiem i nie muszę więc chce usunąć konto. Chyba nikt nie dostrzega logicznego wywodu prócz mnie. Dlaczego robicie aż taki problem? Nie można po prostu usnąć mojego konta i załatwić sprawę raz na zawsze? Zamiast rzeczowej odpowiedzi co do usunięcia dostaje w odpowiedzi zdanie o fb, czy to jest poważne? Z pewnością nie. Nie interesuje mnie fb czy inny serwis. Chcę i proszę by moje konto zostało stad usunięte. Czy mogę na to liczyć?
  • 0

#6 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 15:01

Z tego co widzę konto już nie istnieje.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych