Skocz do zawartości


Zdjęcie

HP Compaq NX6110 i brak dostępu do sieci bezprzewodowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wuldemar95

wuldemar95
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 23 maj 2013 - 23:18

Witam! Zrobiłem ostatnio formata laptopa HP nx6110. Postawiony system to Windows XP Home Edition SP2 - zainstalowałem sterowniki ze strony producenta i mimo tego nie było WiFi, w ogóle nie było ikony która oznajmiała że istnieje karta WiFi.. okazało się ze w menedżerze urządzeń mam jeden nieznany sprzęt, zainstalowałem wtedy dodatek SP3 i rozkrecilem lapka - sprawdzilem jaka jest tam karta okazało się że TP-Link.. sciagnalem wszystkie sterowniki i niby wszystko okej, jest ikona.. nieznane urządzenie zniknelo a w urzadzeniach sieciowych pojawiła się nowa karta ale nie wykrywa teraz w ogóle sieci, Dioda WiFi cały czas miga a jak naciskam przycisk włączający karte to HP Wireless Assistant wyświetla komunikat że karta WLAN została wyłączona przez nacisniecie tego przycisku, aby ją włączyć należy nacisnąć go jeszcze raz. Niestety.. kiedy nacisne przycisk jeszcze raz pojawia się komunikat że karta została wyłączona w menedżerze urządzeń ale gdy tam wchodzę Karta ta jest włączona, próbowałem ją wyłączać i włączać jednak nic nie dało a dioda od WiFi nadal miga.. w BIOS'ie (bardzo ubogi xD) Wszystko co jest związane z siecią jest włączone.. Teraz zrobiłem nawet formata i zainstalowałem system XP Pro. SP3.. niestety, nadal to samo.. Czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Zależy mi na czasie.. z góry dziękuję Pozdrowienia.
  • 0


#2 dyl

dyl
  • Użytkownicy
  • 62 postów

Napisano 24 maj 2013 - 13:47

celowałbym tu http://h20000.www2.h...vOID=1098#11395
  • 0

#3 wuldemar95

wuldemar95
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 24 maj 2013 - 13:54

Tak,napisałem że pobierałem sterowniki z tej strony :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych