Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka platforma dla sklepu internetowego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 poemat_faktu

poemat_faktu
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2013 - 12:17

Szukam platformy dla sklepu internetowego. Webmaster ze mnie żaden (kiedyś bawiłem się w jakieś stronki z html/css), więc zależy mi, żeby platforma była możliwie prosta w obsłudze, a sklep nie wyglądał jak z pionierskich czasów internetu :)
Większość platform ma okresy testowe, więc się przeklikałem przez nie, ale jestem ciekawy jakie są wasze doświadczenia? Mi najbardziej podoba się Shopify.com, ale brak integracji z allegro :D dyskwalifikuje, jest polski odpowiednik Shoplo.com , jest jeszcze Shoper, który kusi ceną. Macie jakieś doświadczenia z tymi platformami?
  • 0


#2 tyszek

tyszek
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 17 maj 2013 - 14:35

Witam,

JA swój sklep p[ostawiłem na darmowym oprogramowaniu PRESTASHOP. NA chwilę obecną jestem zadowolony. Też nie znam się na programowaniu ale podstawy kombinatoryki i css i jakoś tam się udało ogarnąć. Jest dużo modułów z czego duża cześć bezpłatna. Za ich pomoca mozesz dostosować wygląd i funkcjonalnośc pod towar jaki sprzedajesz i ułatwić klientom życie jak i sobie.
  • 0

#3 marta84

marta84
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 23:19

Witam,

JA swój sklep p[ostawiłem na darmowym oprogramowaniu PRESTASHOP. NA chwilę obecną jestem zadowolony. Też nie znam się na programowaniu ale podstawy kombinatoryki i css i jakoś tam się udało ogarnąć. Jest dużo modułów z czego duża cześć bezpłatna. Za ich pomoca mozesz dostosować wygląd i funkcjonalnośc pod towar jaki sprzedajesz i ułatwić klientom życie jak i sobie.


Jeśli twój sklep to ten ze stopki to zostawia dużo do życzenia (grafika), masz przykład profesjonalnej strony: [SPAM] . Dlatego nie polecam nigdy gotowców. Reklama to inwestycja w przyszłość Twojej firmy.
  • 0

#4 tyszek

tyszek
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 10:37

Właśnie jestem w trakcie zmiany wersji presty na nową jak i zmiany grafiki :)
  • 0

#5 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 14:01

Jeśli twój sklep to ten ze stopki to zostawia dużo do życzenia (grafika), masz przykład profesjonalnej strony: [SPAM]. Dlatego nie polecam nigdy gotowców. Reklama to inwestycja w przyszłość Twojej firmy.


Właściciel wybrał jako kolor podstawowy purpurę, kojarzącą się z produktami. Gdyby wybrać np. Bordo, byłoby o wiele ciekawiej. Nie rozumiem też, dlaczego w przykładzie jest podana wizytówka firmy, a nie sklep. Mam pytanie do autora marta84 - czy zna takiego webmastera, który pisze ZA KAŻDYM RAZEM cały sklep? Dużo łatwiej wyedytować typowy skrypt sklepu (jest tego trochę), niż pisać samemu - początkującemu współczuję.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#6 eurologo

eurologo
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2013 - 12:16

Ostatnio bardzo popularne staje się oprogramowanie sklepów internetowych Presta shop. Jest to darmowy bardzo elastyczny w rozbudowie skrypt.
  • 0

#7 Krisuuu

Krisuuu
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 październik 2013 - 13:36

Najlepiej zlecić firmie postawienie solidnego sklepu opartego o Prestę bądź OpenCart.
Wszystkie takie platfusy jak *** i inne mają bardzo ograniczone dostępy do edycji stylów.
Specjalnie prowadzą taką politykę, aby klient dodatkowo zażyczył sobie stworzenie indywidualnego szablonu za kwotę minimalną w wysokości 500 zł.
  • 0

#8 Tapok

Tapok
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 14:50

Korzystam z sky-shop, minimalne pieniędzy, ale serwis jest znacznie lepszy niż w presto...


  • 0

#9 marcinpitura

marcinpitura
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2015 - 19:10

Z darmowych polecam Presta Shop, a z abonamentowych RedCard.


  • 0

Najpiękniejsze piosenki biesiadne i patriotyczne.


#10 mayki_majkson

mayki_majkson
  • Moderatorzy
  • 46 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:21

Zabrania się odnawiania starych tematów, które mają ponad miesiąc od ostatniej aktywności. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych