Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z aparatem cyfrowym.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MalcolmX

MalcolmX
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 13 maj 2007 - 11:32

Cześć,

Problem jak wyżej, aparat cyfrowy koleżanki zamoczył sie. Początkowo jeszcze działał ale teraz już odmówił posłuszeństwa. I teraz mam takie pytania:
- czy jest szansa, że po wysuszeniu będzie śmigał?
- ile kosztują naprawy takich rzeczy?

TIA
  • 0


#2 perpetz

perpetz
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 13 maj 2007 - 11:35

Ile to kosztuje... to już chyba zależy tylko od serwisu... wystarczy zadzwonić.A czy po wysuszeniu będzie działał? Tylko sam możesz to sprawdzić... czekając aż... wyschnie ;)
  • 0

#3 MalcolmX

MalcolmX
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 13 maj 2007 - 12:34

OK, teraz mi tylko powiedzcie czy to się w ogóle może nadawać do naprawy? Czy ktoś już może miał taki przypadek?
  • 0

#4 Skalpel

Skalpel
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 13 maj 2007 - 19:00

teraz mi tylko powiedzcie czy to się w ogóle może nadawać do naprawy?

Nie:
1) Jest to uszkodzenie mechaniczne...
2) ... wynikające z Twojej winy.

Gwarancji nie uznają. Możesz spróbować z wanienką ultradźwiękową - służy ona do konserwacji elektroniki ;)
  • 0

#5 bakerpk

bakerpk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 11:49

Ja powiem tak jak zaniesiesz go do serwisu to oni gwarancji nie uznają tak jak napisał Skalpel Jest to uszkodzenie mechaniczne i z twojej winny, a jak byś chciał żeby to robili na twój koszt to za samo odkręcenie śrubek zapłacisz ok 100zł bo tyle oni żądają. A jeszcze wymiana części jak byś sie zgodził to mogło by prze wyszyć cene aparatu, więc lepiej będzie chyba kupić nowy.
  • 0

#6 sara024

sara024
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 13:23

A co zrobić jeśli do systemu podłączony został aparat cyfrowy, a komputer go nie wykrywa mimo iż sterowniki są zainstalowane?!
  • 0

#7 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 26 czerwiec 2012 - 14:05

Nie można było nowego tematu założyć tylko odgrzewasz kotlet z przed 5 lat ??!!

I jeszcze pewnie masz aparat nie po zalaniu.

Aparat włączony ? jak tak to sprawdzić kabel, ustawienia aparatu, sterowniki instalować po wykryciu aparatu. Była zrobiona zła kolejność ? odinstaluj, podłącz aparat do innego portu USB i czekasz az wykryje.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#8 Luxura_pl291

Luxura_pl291
  • Użytkownicy
  • 55 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 09:49

Może zmień port USB lub zainstaluj sterowniki od płyty głównej,zaktualizuj je. Przyczyn może być kilka i ciężko to określić jednoznacznie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych