Skocz do zawartości


Zdjęcie

Google nie znajduje mojej strony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 kenzol

kenzol
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 23:00

Cześć. Niedawno stworzyłem swoją pierwszą stronę internetową w WordPresie i mam pewien problem. Otóż wyszukiwarka Google nie znajduje w ogóle mojej stronki po skopiowaniu tekstu i wklejeniu go do wyszukiwarki, który to tekst znajduje się na dalszych stronach. Moja stronka internetowa jest znajdowana przez Google tylko i wyłącznie jeśli skopiuję tekst ze strony głównej mojej stronki, ale z pozostałych już nie. Proszę o pomoc specjalistów. Dzięki.
  • 0


#2 vipkoza

vipkoza
  • Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 00:23

Niedawno

To jest słowo klucz :lol:

Indeksowanie w google nie jest natychmiastowe. Potrzeba czasu...
  • 0
i7 2600k | MSI Z68A-GD65 (G3) | Patriot Viper Xtreme Series Division 2, 1866MHz, 2x2GB, DDR3, CL9 | MSI GeForce GTX 560 TI - OC | Crucial m4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 500DM002 | XFX ProSeries 750W - P1-750B-NLG9 (Silver) | Asus Xonar DX | Fractal Design Define XL USB 3.0 Black Pearl
LG IPS235 | Sharkoon Drakonia | Tt eSPORTS CHALLENGER Ultimate ||
Lenovo y550: C2D T6400 | GT130M | 500GB HDD

#3 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 28 kwiecień 2013 - 08:57

Podczas konfiguracji WordPressa zaznaczyłeś opcję z indeksowaniem witryny przez wyszukiwarki?
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#4 kenzol

kenzol
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:36

To jest słowo klucz :lol:

Indeksowanie w google nie jest natychmiastowe. Potrzeba czasu...


Niedawno to pojęcie względne. Tak naprawdę stronkę założyłem rok temu;)

Podczas konfiguracji WordPressa zaznaczyłeś opcję z indeksowaniem witryny przez wyszukiwarki?


A gdzie się zaznacza tę opcję? Przypominam, że wyszukiwarka Google znajduje moją stronkę kiedy skopiuję teks ze strony głównej mojej stronki. Jednak kiedy kopiuję tekst z pozostałych stron i wklejam go do Googla to już moja stronka nie jest znajdowana.
  • 0

#5 tyszek

tyszek
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 23:01

Niestety albo słabe masz linkowanie wewnętrzne np poprzez menu w technologii flash albo strona wydała się mało interesująca dla googla.

Jak możesz podaj adres strony to może coś rozjaśni, bo na razie to takie wróżenie z fusów :(
  • 0

#6 melosz

melosz
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 08:27

Na gruponie mozna znaleźć oferty taniego pozycjonowania ;)
  • 0

#7 tyszek

tyszek
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 08:53

Na portalu aukcyjnym też są i to peniwe jeszcze tańsze. Pytanie tylko czy skuteczne??

A wracając do tematu to warto jakiś kompletnie podstawowy kurs przeczytać odnośnie pozycjonowania żeby wiedzieć jakich błedów nie robić na początku i co polepsza widocznść w G.
  • 0

#8 _tomek

_tomek
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:25

Zainstaluj sobie wtyczkę All in one SEO Pack.
  • 0

#9 yarek86

yarek86
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 30 kwiecień 2016 - 20:21

pozycjonowanie.. linkowanie.. content.. itd :chillout:


  • 0

#10 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 06:29

Z czasem znajdzie. Sam również mam kilka stron i dopiero z czasem zaczęły się pojawiać w sieci.Wcześniej nie. Tak wiec poczekaj trochę i na pewno się pojawi. Ważne jest również pozycjonowanie i odpowiednie zoptymalizowanie strony. Jesli nie jest to profesjonalna, komercyjna strona to polecam zając się tym samodzielnie. Na tej stronie jest dobry kurs z pozycjonowania i optymalizacji stron:

http://strefakursow....acja_stron.html - będziesz miał solidne podstawy z działu. 


  • 0

no i git


#11 Hubswe

Hubswe
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 11:49

Zwróć się do nich - http://www.antygen.p...onowanie-stron/  , wypozycjonują  Twoją stronę. Bez reklamy i pozycjonowania w dzisiejszych czasach ani rusz.


  • 0

www.ja.pl


#12 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:54

Jeśli chcesz, aby Twoja strona była widoczna w Google, musisz zacząć ją pozycjonować. Najrozsądniej będzie, jeśli zajmie się tym profesjonalista. No chyba, żee masz sporo czasu i chcesz się nauczyć :) Ale ostrzegam bo to spora drogs do przejścia. Jeśli chcesz poczytać o podstawach to rzuć okiem na szymonslowik.pl/pozycjonowanie-stron – masz tu w prosty sposób wyjaśnione czym jest seo. Wdodatku ten art to swego rodzaju test seo, więc warto choćby z cikawości poobserować jak się skończy i m. in na tej podstawie wyciągnąć też swoje wnioski. W sumie według mnie najlepsza nauka seo to nauka na konkretnych casach :)

Użytkownik mpire edytował ten post 23 styczeń 2019 - 10:08

  • 0

#13 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 09:52

Widocznie potrzeba dobrego pozycjonowania. Jeśli próbujesz znaleźć stronę na dość ogólne frazy które mają działać na całą Polskę to będzie Ci bardzo trudno bo konkurencja również się pozycjonuje. Mozęsz próbować stronę samodzielnie pozycjonować ale również oddać to w ręce profesjonalnej firmy, Która wykona pozycjonowanie dla Ciebie. Będzie to na pewno o wiele skuteczniejsze, aczkolwiek zapłacisz tutaj więcej....

 

Zerknij sobie tutaj:

https://www.mobica.p...ne-internetowa/

 

opisane są tutaj zalety pozycjonowania. Na pewno będziesz mógl dotrzeć do większej ilości klientów. 


  • 0

#14 AllaN

AllaN
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 10 lipiec 2023 - 14:12

Prowadząc własny biznes online na pewno będziecie również potrzebowali pełnego wsparcia marketingowego co przełoży się na budowę pozycji, wizerunku i dotarcia do nowych klientów. Kluczowe jest pozycjonowanie sklepów internetowych, jeśli chcecie zaistnieć na tle konkurencji. Nie mając doświadczenia jednak lepiej skontaktować się z agencją marketingową DigitalHill i dlatego możesz zajrzeć tutaj https://digitalhill....-internetowych/ gdzie dowiesz się więcej i po prostu będziesz mógł poprawić wyniki zarówno sprzedaży, jak i prezentacji swojego produktu wyróżniając się na tle konkurencji. Powodzenia!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych