Skocz do zawartości

Zdjęcie

Google nie znajduje mojej strony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 kenzol

kenzol
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 23:00

Cześć. Niedawno stworzyłem swoją pierwszą stronę internetową w WordPresie i mam pewien problem. Otóż wyszukiwarka Google nie znajduje w ogóle mojej stronki po skopiowaniu tekstu i wklejeniu go do wyszukiwarki, który to tekst znajduje się na dalszych stronach. Moja stronka internetowa jest znajdowana przez Google tylko i wyłącznie jeśli skopiuję tekst ze strony głównej mojej stronki, ale z pozostałych już nie. Proszę o pomoc specjalistów. Dzięki.
  • 0

#2 vipkoza

vipkoza
  • Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 00:23

Niedawno

To jest słowo klucz :lol:

Indeksowanie w google nie jest natychmiastowe. Potrzeba czasu...
  • 0
i7 2600k | MSI Z68A-GD65 (G3) | Patriot Viper Xtreme Series Division 2, 1866MHz, 2x2GB, DDR3, CL9 | MSI GeForce GTX 560 TI - OC | Crucial m4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 500DM002 | XFX ProSeries 750W - P1-750B-NLG9 (Silver) | Asus Xonar DX | Fractal Design Define XL USB 3.0 Black Pearl
LG IPS235 | Sharkoon Drakonia | Tt eSPORTS CHALLENGER Ultimate ||
Lenovo y550: C2D T6400 | GT130M | 500GB HDD

#3 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 28 kwiecień 2013 - 08:57

Podczas konfiguracji WordPressa zaznaczyłeś opcję z indeksowaniem witryny przez wyszukiwarki?
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W

Duath

#4 kenzol

kenzol
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:36

To jest słowo klucz :lol:

Indeksowanie w google nie jest natychmiastowe. Potrzeba czasu...

Niedawno to pojęcie względne. Tak naprawdę stronkę założyłem rok temu;)

Podczas konfiguracji WordPressa zaznaczyłeś opcję z indeksowaniem witryny przez wyszukiwarki?

A gdzie się zaznacza tę opcję? Przypominam, że wyszukiwarka Google znajduje moją stronkę kiedy skopiuję teks ze strony głównej mojej stronki. Jednak kiedy kopiuję tekst z pozostałych stron i wklejam go do Googla to już moja stronka nie jest znajdowana.
  • 0

#5 tyszek

tyszek
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 23:01

Niestety albo słabe masz linkowanie wewnętrzne np poprzez menu w technologii flash albo strona wydała się mało interesująca dla googla.

Jak możesz podaj adres strony to może coś rozjaśni, bo na razie to takie wróżenie z fusów :(
  • 0

#6 melosz

melosz
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 08:27

Na gruponie mozna znaleźć oferty taniego pozycjonowania ;)
  • 0

#7 tyszek

tyszek
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 08:53

Na portalu aukcyjnym też są i to peniwe jeszcze tańsze. Pytanie tylko czy skuteczne??

A wracając do tematu to warto jakiś kompletnie podstawowy kurs przeczytać odnośnie pozycjonowania żeby wiedzieć jakich błedów nie robić na początku i co polepsza widocznść w G.
  • 0

#8 _tomek

_tomek
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:25

Zainstaluj sobie wtyczkę All in one SEO Pack.
  • 0

#9 yarek86

yarek86
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 30 kwiecień 2016 - 20:21

pozycjonowanie.. linkowanie.. content.. itd :chillout:

• 0

#10 monki

monki
  • Użytkownicy
  • 164 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 06:29

Z czasem znajdzie. Sam również mam kilka stron i dopiero z czasem zaczęły się pojawiać w sieci.Wcześniej nie. Tak wiec poczekaj trochę i na pewno się pojawi. Ważne jest również pozycjonowanie i odpowiednie zoptymalizowanie strony. Jesli nie jest to profesjonalna, komercyjna strona to polecam zając się tym samodzielnie. Na tej stronie jest dobry kurs z pozycjonowania i optymalizacji stron:

http://strefakursow....acja_stron.html - będziesz miał solidne podstawy z działu. 

• 0

no i git

#11 Hubswe

Hubswe
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 11:49

Zwróć się do nich - http://www.antygen.p...onowanie-stron/  , wypozycjonują  Twoją stronę. Bez reklamy i pozycjonowania w dzisiejszych czasach ani rusz.

• 0

www.ja.pl

#12 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 255 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:54

Jeśli chcesz, aby Twoja strona była widoczna w Google, musisz zacząć ją pozycjonować. Najrozsądniej będzie, jeśli zajmie się tym profesjonalista. No chyba, żee masz sporo czasu i chcesz się nauczyć :) Ale ostrzegam bo to spora drogs do przejścia. Jeśli chcesz poczytać o podstawach to rzuć okiem na szymonslowik.pl/pozycjonowanie-stron – masz tu w prosty sposób wyjaśnione czym jest seo. Wdodatku ten art to swego rodzaju test seo, więc warto choćby z cikawości poobserować jak się skończy i m. in na tej podstawie wyciągnąć też swoje wnioski. W sumie według mnie najlepsza nauka seo to nauka na konkretnych casach :)

Użytkownik mpire edytował ten post 23 styczeń 2019 - 10:08

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych