Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spadek FPS i problem z ponowym uruchomieniem komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 brudnymike

brudnymike
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 21:20

Problem polega na tym, że od wczoraj zauważyłem spadek fps w grach oraz to, że po kliknięciu "uruchom ponownie" pc się wyłącza ale się nie uruchamia ponownie - zawiesza sie na ekranie startowym. Ogólnie wydaje mi się, że pc coś wolniejszy się zrobił. Co to może być? Wirus?

Dodam, że reinstalka raczej nie wchodzi w gre bo podczas instalacji też mi się pewnie zawiesi tak jak jest to w przypadku klikniecia "Uruchom ponownie" :S HEELLP!
  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 22:13

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Wciskasz przy starcie Windows F8 i wybierasz opcję "tryb awaryjny". Wtedy PC startuje z minimalnym zestawem usług i sterowników.
  • 1
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 19 kwiecień 2013 - 22:55

Sprawdziłbym SMART dysku za pomocą programu HDTune (link do poradnika)
  • 1
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#4 brudnymike

brudnymike
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 10:39

Dzięki za rady, ale w trybie awaryjnym nic nie da bo on się normalnie włącza, problem z uruchomieniem pojawia się tylko po kliknięciu "uruchom ponownie" a hd tune sprawdziłem i pisze, że wszystko ok. Wczoraj zauważyłem, że jeszcze mi sie wiesza podczas wyłączania - ekran się wyłączył a PC dalej pracował i nic się nie dało zrobić :S
  • 0

#5 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 14:56

Nawet jeśli masz przy SMART OK nie daje Ci to gwarancji, że dysk jest sprawny, daj screen z tym SMART.
  • 0

#6 brudnymike

brudnymike
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 21:10

http://zapodaj.net/d...28095c.png.html :puppyeyes:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych