Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na co warto isć do kina?


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#1 perpetz

perpetz
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 12 maj 2007 - 11:08

Obecnie warto iść chyba na Spider-mana...? A może Labirynt Fauna?
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 12 maj 2007 - 11:36

Ja własnie myślę o Spider-manie, fajne plakaty widziałem ;) Muszę jakiś zwiastun zobaczyć.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 kamigo

kamigo
  • Użytkownicy
  • 83 postów

Napisano 12 maj 2007 - 11:56

Z filmów, które teraz lecą polecam: De Ja Vu, 300 i Wakacje Jasia Fasoli :>
  • 0

#4 Goglin

Goglin
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 12 maj 2007 - 12:23

Labirynt Fauna, chyba juz nie ma w kinach. A ja polecam 300, Jasia Fasole na wakacjach, Taxi 4.

A SpiderMan3 Podobno zje**li film.
  • 0

#5 honest_sith

honest_sith
  • Użytkownicy
  • 82 postów

Napisano 12 maj 2007 - 12:33

cesarzowa, infiltracja (jak ktos nie byl bo to juz troche starawe), duchy goi (ze wzgledu na natalie ;)) wzgorza maja oczy 2, klatwa 2
  • 0
Athlon x2 4600 @ 3100Mhz Abit KN9 GeForce 7900gs galaxy Kingston 2x1gb /667 Samsung 250gb Asus BLT1814 CollerMaster elite 330 Amacrox 400W Benq FP93GP Logitech Z-3e Logitech UltraX Media Creative Fatal1ty 2020 QcK mini Asmax AR904U

#6 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 12 maj 2007 - 14:23

300 Spartan... tylko w kinie, w domu nie to samo, w kinie ten dźwięk eh..... ;)
  • 0
Dołączona grafika

#7 szendi

szendi
  • Użytkownicy
  • 126 postów

Napisano 12 maj 2007 - 15:01

A może na shrek 3, niedługo będzie premiera ;)
  • 0
Zapraszam !!! http://www.grafikstyle.jcom.pl <-- Bo grafika jest nasz?? pasj??... Jeºeli teº lubisz eksperymentowa?? z grafik?? wpadnij, zarejestruj si?? ...

#8 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 12 maj 2007 - 18:16

Pomyje po prawdziwym, pierwszym shreku... odgrzewany kotlet nie zawsze jest smaczny ;)
  • 0
Dołączona grafika

#9 perpetz

perpetz
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 12 maj 2007 - 22:37

Pomyje po prawdziwym, pierwszym shreku... odgrzewany kotlet nie zawsze jest smaczny :|

tylko ze te"pomyje" sa robione na tyle profesjonalnie, ze ludzie chca to ogladac...imho zabawna bajka...
  • 0

#10 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 12 maj 2007 - 23:35

tylko ze te"pomyje" sa robione na tyle profesjonalnie, ze ludzie chca to ogladac...imho zabawna bajka...


Też bardzo lubię Shreka, ale dwójka była niestety dla mnie gorsza :|
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#11 Skalpel

Skalpel
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 13 maj 2007 - 09:02

Też bardzo lubię Shreka, ale dwójka była niestety dla mnie gorsza :|

Nie tylko dla Ciebie. "Jedynkę" obejrzałem (w sumie) kilkanaście razy bez znudzenia. "Dwója" zaś przy drugim razie wydaje się... nudna :|
  • 0

#12 perpetz

perpetz
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 13 maj 2007 - 10:03

zawsze jest tak ze kontunuacja jest gorsza...ale w przypadku shreka 2 mozna powiedziec, ze "trzyma forme" ;)
  • 0

#13 NoJz

NoJz
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 13 maj 2007 - 10:29

Ja polecam Taxi 4 ! ;) Ogladalem juz i moge go w pelni polecic tak jak kazda poprzednia wersje :P :D
  • 0

#14 honest_sith

honest_sith
  • Użytkownicy
  • 82 postów

Napisano 13 maj 2007 - 11:28

ja też oglądałem taxi 4 ale w dość niewyraźnej jakości ;)
  • 0
Athlon x2 4600 @ 3100Mhz Abit KN9 GeForce 7900gs galaxy Kingston 2x1gb /667 Samsung 250gb Asus BLT1814 CollerMaster elite 330 Amacrox 400W Benq FP93GP Logitech Z-3e Logitech UltraX Media Creative Fatal1ty 2020 QcK mini Asmax AR904U

#15 perpetz

perpetz
  • Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 13 maj 2007 - 11:30

Ja polecam Taxi 4 ! ;) Ogladalem juz i moge go w pelni polecic tak jak kazda poprzednia wersje :P :D

a mi sie wlasnie taxi 4 nie podobalo... 1,2 i 3 byly duzo lepsze....ale to tylko moje zdanie...
  • 0

#16 mrEko

mrEko
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 24 maj 2007 - 18:40

WJF średnie jest ;)
ale można się pośmiać :)
  • 0
CPU-AMD Sempron 3000+@2,4GHz
MOBO-DFI INFINITY
RAM-2x512MB DDR400@480
PSU-MC-FEEL-350
VGA-7600GS Palit Sonic@GT

#17 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 16 lipiec 2007 - 20:59

Wbrew obiegowej opinii, warto teraz zobaczyć Shrek'a 3. Moim zdaniem jest "dość" dobry... 8-)
  • 0
Everybody lies...

#18 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 22:00

Teraz coś z cyklu "na co (nie) warto iść do kina"


Wybieraj:
Dołączona grafika




Albo:

Dołączona grafika



Na jedno wyjdzie :)


"Transformers" n/c








No ale nie wszystko było takie złe :564: :| :P


Dołączona grafika
  • 0
Everybody lies...

#19 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 22:16

Również oglądałem. Tak patrzę na oceny portali filmowych i mnie coś strzyka w kolanie....8,37/10 ?
Czego można było się spodziewać po takim filmie? oj, tutaj mam sporo do powiedzenia. Ale pewnie nie każdy, bo połowa widowni próbowała spać, jednak głośniki nie pozwalały wykorzystać krzesełek kinowych do "ucięcia" sobie drzemki... Wracając do filmu:
PÅ‚ytkie postacie? Owszem.
NaciÄ…gane wÄ…tki? Jak najbardziej.
Śliczne kobiety, pościgi i efektowne walki przepełnione efektami specjalnymi? Tutaj się zgodzę, ale można się tego było spodziewać po reżyserze...
Film ma również swoje dobre strony. Żart? Nie. Fabuła, wspomniane wyżej efekty, humor, humor i jeszcze raz humor.
Przytoczę tutaj zdanie kolegi: "Takiej kumulacji amerykańskiego kina dla debili jeszcze chyba nie widziałem." coś w tym jest....
Pokolenie, które bawiło się "Megatronami" i oglądało bajkę animowaną pewnie będzie w 7 niebie ? Dołączona grafika
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#20 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 23 sierpień 2007 - 22:37

Również oglądałem. Tak patrzę na oceny portali filmowych i mnie coś strzyka w kolanie....8,37/10 ?


Tylko w kolanie? :P

Czego można było się spodziewać po takim filmie? oj, tutaj mam sporo do powiedzenia. Ale pewnie nie każdy, bo połowa widowni próbowała spać, jednak głośniki nie pozwalały wykorzystać krzesełek kinowych do "ucięcia" sobie drzemki...


oj te głośniki :) strasznie... nie dało się zasnąć... :P


PÅ‚ytkie postacie? Owszem.


Płytkie? To mało powiedziane... Więcej wyrazistości i charakteru ma już chyba miś push-upek :P

NaciÄ…gane wÄ…tki? Jak najbardziej.

Naciągane wątki? :P Bajka... Kiedyś oglądałem to pamiętam...

Śliczne kobiety, pościgi i efektowne walki przepełnione efektami specjalnymi? Tutaj się zgodzę, ale można się tego było spodziewać po reżyserze...

Michael Bay... Nudziło się chłopakowi wieczorami to zrobił "coś" takiego. Lubie jego niektóre filmy, są płytkie ale za to pełne patosu i doskonałej muzyki. Jednak to co teraz zobaczyłem... Nieładnie Panie Bay... Ma Pan "-" u mnie :P ;)

Film ma również swoje dobre strony. Żart? Nie. Fabuła, wspomniane wyżej efekty, humor, humor i jeszcze raz humor.


Humor? Owszem, jakiś humor jest... ale no własnie ale :| Zestawienie świata realnego z bandą gadających robotów :/ samo w sobie jest już zabawne :)

Przytoczę tutaj zdanie kolegi: "Takiej kumulacji amerykańskiego kina dla debili jeszcze chyba nie widziałem." coś w tym jest....


Zgadzam się z nim :) Społeczeństwo zza oceanu ma to do siebie, że uwielbia hollywoodzkie gnioty zwane superprodukcjami za grube miliony...

Pokolenie, które bawiło się "Megatronami" i oglądało bajkę animowaną pewnie będzie w 7 niebie ?


Bajke oglądałem i co :P Z tego co pamiętam miałem jakieś zabawki w tym stylu :P i co? Film to dno i 10 metrów mułu...


No może poza...

Dołączona grafika

jak już wcześniej wspomniałem... 8-)
  • 0
Everybody lies...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych