Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dotyczące tabletu Samsung Galaxy Tab 2 P3110


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sylwia12198

sylwia12198
  • Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:21

Witam. Chcę zakupić tabelt Samsung Galaxy Tab 2 P3110. I mam odnośnie niego właśnie pare pytań :
1. Opłaca się wgl ?
2. Posiadam modem TP LINK i chcę wiedzieć czy tabelt w każdej sytuacji połączy się z internetem za darmo ?
3. Raczej nie trzba go podpinać do modemu ?
4. Gdyby np. nie było wifi to czy tablet może się połączyć z siecią i bez niego ?
5. Co ile godzin trzeba go ładować ?
  • 0


#2 melosz

melosz
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:34

Według mojej oceny nie warto, chociaz ceny mocno spadają i model 10" z 3g i 16Gb pamięci mozna mieć za ok 1500zł, ale jak za ta cene to bym nie bral, za bardzo plastikowy i zabawkowy jest ;)
2. Jesli modem posiada wifi to połaczyśz się za darmo
3. nie trzeba, tablet ma wifi
4. Jeśli posiada wbudowany modem to możesz za pomoca karty sim z pakietem internetowym się połączyć, chociaż przez zwykły modem na USB też da radę.
5. zależy jak z niego korzystasz, wiadomo że jeśli grasz w jakieś gry albo oglądasz filmy to bateria zjezdza ostro, ale przy kożystaniu z internetu przez wifi to 5h+ powinien działać
  • 1

#3 sylwia12198

sylwia12198
  • Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 08:44

Według mojej oceny nie warto, chociaz ceny mocno spadają i model 10" z 3g i 16Gb pamięci mozna mieć za ok 1500zł, ale jak za ta cene to bym nie bral, za bardzo plastikowy i zabawkowy jest ;)
2. Jesli modem posiada wifi to połaczyśz się za darmo
3. nie trzeba, tablet ma wifi
4. Jeśli posiada wbudowany modem to możesz za pomoca karty sim z pakietem internetowym się połączyć, chociaż przez zwykły modem na USB też da radę.
5. zależy jak z niego korzystasz, wiadomo że jeśli grasz w jakieś gry albo oglądasz filmy to bateria zjezdza ostro, ale przy kożystaniu z internetu przez wifi to 5h+ powinien działać


Dziękuję za opinię : )
  • 0

#4 gabinet

gabinet
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 12 kwiecień 2013 - 12:14

Witam. Pod tym linkiem masz sporo opinii o tablecie od osób
które kupiły i odpowiedzi na inne pytania dotyczące tabletu.


http://www.euro.com....-gt-p3110.bhtml


Witam. Chcę zakupić tabelt Samsung Galaxy Tab 2 P3110. I mam odnośnie niego właśnie pare pytań :
1. Opłaca się wgl ?
2. Posiadam modem TP LINK i chcę wiedzieć czy tabelt w każdej sytuacji połączy się z internetem za darmo ?
3. Raczej nie trzba go podpinać do modemu ?
4. Gdyby np. nie było wifi to czy tablet może się połączyć z siecią i bez niego ?
5. Co ile godzin trzeba go ładować ?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych