Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sagem my401C - simlock


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szyjamon

Szyjamon
  • Użytkownicy
  • 110 postów
  • LokalizacjaPleszew

Napisano 10 maj 2007 - 18:43

Dostałem prosto z Irlandii Sagem'a my401C, tyle że z simlckiem T-mobile i to wielki problem. Byłem w kilku miejscach, gdzie zdejmują simlocki, ale mówili że nie da rady, albo że mam przyjść za kilka tygodni. Może wie ktoś jak zdjąć simlocka z tego modelu, albo zna miejsce gdzie potrafiliby to zrobić? Pomocy!
  • 0


#2 szendi

szendi
  • Użytkownicy
  • 126 postów

Napisano 12 maj 2007 - 15:08

Według mnie, to kablem nie zdejmiesz, jedynie box. Niech wypowie się ktoś jeszcze, ale marnie to widzę.
  • 0
Zapraszam !!! http://www.grafikstyle.jcom.pl <-- Bo grafika jest nasz?? pasj??... Jeºeli teº lubisz eksperymentowa?? z grafik?? wpadnij, zarejestruj si?? ...

#3 Szyjamon

Szyjamon
  • Użytkownicy
  • 110 postów
  • LokalizacjaPleszew

Napisano 12 maj 2007 - 20:18

Aha, a ten box to co?
  • 0

#4 Skalpel

Skalpel
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 12 maj 2007 - 20:20

Sprzęt do wgrywania oprogramowania/zmiany IMEI/zdejmowania simlocka itp. :| Używany w serwisach i komisach.
  • 0

#5 Senyoreeta

Senyoreeta
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 05 lipiec 2011 - 12:42

Si votre sim restreint au réseau particulier, vous devez le déverrouiller, déverrouillage via des codes est la meilleure façon lLa pour débloquer votre mobile, j'ai eu une expérience avec ce site prounlocking , a obtenu le code de déverrouillage ici et j'ai débloqué mon portable dans la manière plus facile, si vous besoin de le faire, en utilisant le code de déverrouillage indiqué dans l'procédez débloquer votre portable et la solution de gain de ..
  • 0

#6 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 05 lipiec 2011 - 12:53

Nie dało się po polsku napisać?
  • 0

Dołączona grafika



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych