Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwiązany: Problem po zainstalowaniu SP2, system się nie uruchamia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arek111

Arek111
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 23:10

Witam, mam windows vista 32 bity i dzisiaj zainstalowalem battlefielda 3. Dotychczas mialem sp1 a bf3 wymaga sp2 a wiec go sciagnelem i zainstalowalem. Wszystko ladnie pieknie ale po ponownym uruchomieniu sie komputera po skonczonej instalacji sp2 na nic on nie odpowiada. Restartuje go i za kazdym razem gdy sie wlaczy do pulpitu na nic nie odpowiada... Nie wiem co jest tego przyczyna, sp2 sciagnelem ze strony oryginalej windowsa bo przedtem sp1 tez stamtad sciagalem. Dodam, ze jestem zielony jesli chodzi o jakies formaty czy cos. Aha jeszcze jeden problem, rok temu mialem oryginalnego win 7, po pewnym czasie wiadomo coraz bardziej mulil i byl zasmiecony wiec oddalem go do informatyka na format(tak jak wczesniej wspomnialem jestem zielony) no a on zainstalowal chyba przez pomylke viste, nie mialem czasu z nim znow isc a wiec tak zostala. Jesli chodzi o win 7 to mam jakies 2 plytki na przywracanie systemu i tyle. I teraz do Was pytanie, co ja mam zrobic?
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 23:16

Z opisu wynika, że system się nie uruchamia? Na początek skorzystaj z trybu awaryjnego (F8) i przywróć system do punktu z przed instalacji SP.

Poradnik: Przywracanie systemu Windows XP/Vista/7
  • 0

#3 Arek111

Arek111
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 07:12

Ok ale to jutro bo dzis juz nie mam czasu

Dobra system przywrocilem ale wciaz mam sp1, a jak zainstalowac 2? Kiedys tez mialem ten sam problem z sp2 ale udalo mi sie przywrocic bez trybu awaryjnego.
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 13:27

To spróbuj zainstalować aktualizacje i później SP2 z Windows Update.
  • 0

#5 Arek111

Arek111
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 13:54

wlasnie tak zrobilem i musialem znow przywracac system :/
  • 0

#6 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 13:58

Hmm... To spróbuj może w trybie awaryjnym lub zobacz to: http://windows.micro...vice-pack-2-sp2
A szczególnie instalację ręczną, pobierz też jeszcze raz SP2 w inne miejsce niż wcześniej.
  • 0

#7 Arek111

Arek111
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 15:07

Uwaga

Jeśli dodatek SP2 nie jest wyświetlany na liście, przed instalacją dodatku SP2 może być konieczne zainstalowanie innych aktualizacji. Zainstaluj wszelkie aktualizacje wymienione jako Zalecane lub Ważne, wróć do strony Windows Update, a następnie kliknij łącze Sprawdź, czy są aktualizacje. Zainstalowalem wszystkie aktualizacje co do joty i sp2 mi sie nie wyswietla, tak tak uzywam opcji wyzukaj nowych aktualizacji

O pojawila sie. Jak narazie po 10min to 0%
  • 0

#8 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 15:21

Na początku aktualizacja się pobiera, zresztą wszystko będziesz miał tam napisane co się obecnie robi. W razie czego pisz.
  • 0

#9 Arek111

Arek111
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 18:09

Dobra sp2 sie zainstalowal prawie ale teraz mam taki problen bo jak juz komputer sam sie zrestartowal w celu dokonczenia tej aktualizjacji to nagle pojawil sie czarny ekran z okienien w lewym gornym rogu "Ustawienia spresonalizowane(brak odpowiedzi)" No i tak juz wisi ze 30 min...

EDIT: O, uruchomil sie ale caly czas sie laduje, odpisae pozniej co sie stalo ale wydaje mi sie, ze wrocimy do punktu wyjscia

EDIT2: Tak jak myslalem na nic nie odpowiada, co teraz moge zrobic?Wiem juz jak przywrocic ten system ale co potym? Dac sobie spokoj? Czy we wtorek zaniesc fo informatyka?

EDIT3: Noo udalo sie, wlaczylem tryb awaryjne poczyscilem dysk i smiga az mialo :)
  • 0

#10 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 20:31

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych