Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwiązany: Problemy z chłodzeniem laptopa HP G62


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 miker0x

miker0x
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 14:51

Musisz podać dokładny model laptopa, bo z tego co sprawdzałem to stronie producenta jest instrukcja: http://www8.hp.com/p...rt-drivers.html


hp g62-a35EW


w przypadku przywracania systemu z przed reinstalacji moje dane na komputerze zostaną usunięte tak jak przy formacie?
  • 0


#22 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 15:18

Wszystkie dane zostaną, takie jak dokumenty, zdjęcia itp.

Instrukcja: Aktualizacja systemu BIOS
  • 1

#23 miker0x

miker0x
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 10:20

mam wrażenie, że to nie chodzi o system. ponieważ nic nie moge zrobić, po 3 minutach cokolwiek bym robił pc się wyłącza. wczoraj jeszcze raz rozkręciłem komputer i doszedłem do wniosku, że radioator nie styka się całą powieszchnią z procesorem i wyczytałem w internecie, że nie odprowadzane ciepło z procesora powoduje, że ten może się przegrzać w 1.5 sekundy! więc najpierw postaram się zainstalować termopada i napisze co z tego wynikło. zajme się tym jutro ponieważ dziś jeszcze święta są to jutro będe jeździł po serwisach.
  • 0

#24 miker0x

miker0x
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 15:53

Na szczęście była to wina źle nałożonej pasty, po wymianie na nową pastę na procesorze i termopadów na resztę wszystko śmiga pięknie :)
dziękuje za pomoc. pozdrawiam!
  • 0

#25 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 17:29

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych