Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak profilu GG po włączeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sajmon

Sajmon
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 20:57

Siemka. Mam otóż taki problem że dzisiaj wieczorem,gdy chciałem się zalogować do swojego profilu to mojego profilu nie było,natomiast profil mojego brat jest.Wiecie jak odzyskać profil? Bo kontakty w sumie znalazłem tylko wiecie nie chcę zakładać nowego profilu gg.A drugie pytanie moje brzmi takie wiecie jakim programem otworzyć plik Data Base File (.db)

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi :)
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 21:31

Można spróbować przywracania systemu lub zobaczyć czy jest profil GG:

Dla systemów Windows Vista/7 oraz:
Gadu-Gadu 10 jest to: C:\Users\<nazwa_użytkownika>\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10,
Nowego Gadu-Gadu jest to: C:\Users\<nazwa_użytkownika>\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu,
Gadu-Gadu Classic jest to: C:\Users\<nazwa_użytkownika>\Gadu-Gadu\<nazwa_profilu>

Dla systemów Windows NT/2000/XP/2003 oraz:
Gadu-Gadu 10 jest to: C:\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika>\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10,
Nowego Gadu-Gadu jest to: C:\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika>\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu,
Gadu-Gadu Classic jest to: C:\Documents and Settings\<nazwa_użytkownika>\Gadu-Gadu\<nazwa_profilu>

Na przyszłość podawaj jaki masz system.
  • 0

#3 Sajmon

Sajmon
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 14:03

To w jaki sposób przywrócić system?

Dzisiaj zauważyłem logując się na stronie GG że jest mój avatar i nr gg,ale numer ten jest mojego brata,natomiast mój numer jest napisany w nawiasie. Tak to wygląda:

xxxx <-- nr gg mojego brata(xxxx)<--- mój nr gg. Natomiast profil mojego brata jest na kompie.
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 14:51

Wystarczy wpisać w google: http://windows.micro...asked-questions
  • 0

#5 Corso

Corso
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2013 - 23:06

No normalnie założyć nowy profil i tam masz, że masz już numer i to samo będzie. Nie widzę problemu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych