Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tryb drzewa | Tryb normalny Zestaw do 1850 zł do gier! Kilka pytań do profesjonalistów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Juvenile

Juvenile
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 16:29

Cześć! Finalnie chcę złożyć komputer, a dzisiaj albo jutro złożyć zamówienie. Maksymalna kwota jaką mogę na zestawik przeznaczyć to 1850 złotych, nie mniej, nie więcej. Mam na oku już kilka zestawów, ale dalej szukam, aby wyciągnąć jak najlepszą wydajność jak na tą cenę. Gier będzie służył głównie do gier (ma się rozumieć tych najnowszych, typu Crysis 3, Far Cray 3, nadchodzące GTA V czy Watch Dogs). [list]

Potrzebuję części:
Procesor (min. 4x)
Płyta główna
Karta graficzna
Pamięć RAM (min. 8GB)
Twardy dysk (coś w miarę taniego, 500GB, w miarę szybki)
Zasilacz (i tutaj mam pytanie! posiadam dość leciwy zasilacz ze starego sprzętu. ma 300wat nie jest markowy, nic. czy wystarczył by, czy konieczne jest kupno nowego zasilacza, np. 500wat? jeżeli nie jest konieczny, to nie uwzględniajcie przy składaniu zestawu zasilacza, a jeżeli jest to jak najbardziej tak)

Był bym niezmiernie wdzięczny, jeżeli byście z tym pomogli! Zależy mi na czasie, ale zależy mi również na jak największej wydajności i efektach w grze. Chcę, żeby ten sprzęt faktycznie był warty swojej ceny. Każdego, kto podejmie się pracy postaram się w jakiś sposób wynagrodzić. Pozdrawiam!
Składajcie na techplanet.
  • 0


#2 stasiu_12

stasiu_12
  • Użytkownicy
  • 119 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 19:40

kup procesor intel core i3(800zl) karte graficzna virtax radeon 6777 OC (300zl) karte dzwiakowa sounds blaster 5.1 ale jak chcesz 8Gb ram nowy zasilacz do tego dysk to wyjdzie grubo ponad 2tys

pozdro.
Michal Stasiowski
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych