Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przekonaj się kto wie lepiej!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 31 maj 2009 - 22:35

Przy współpracy z producentem oprogramowania antywirusowego G DATA oraz opiniotwórczym programem Usta-Usta organizujemy konkurs na najlepsze i najpopularniejsze opinie dotyczące pakietu G DATA 2009!

Ten, kto zdobędzie najwięcej punktów wygrywa!


1’ Odpowiadając w tym wątku, oceń produkt G DATA InternetSecurity 2009 względem poniższych kryteriów, a otrzymasz 100 punktów! (w konkursie wezmą udział wyłącznie te osoby, które ocenią produkt):

Cena: Niska, Średnia, Wysoka
Skuteczność: 0% - 100%
Obsługa programu: Prosta, Standardowa, Trudna
Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): słabo, dobrze, świetnie
Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?


2’ Komentuj oceny innych (1 punkt)

3’ Zapraszaj swoich znajomych, by poparli Twój głos (2 punkty) – wystarczy że napiszą „popieram ‘Nick’” i dołączą do tego swoją opinię o produkcie (same ‘popieram ‘Nick’ nie będzie punktowane).

Pięć osób, które zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma pełne pakiety w raz z roczną licencją programu G DATA InternetSecurity 2009 (wartość 150zł).

Dołączona grafika


Rywalizacja trwa do ostatniego dnia czerwca! W każdy poniedziałek zamieszczać będziemy ranking najpopularniejszych opinii.

Ps. Jeśli nie miałeś żadnych doświadczeń z programem G DATA – możesz ściągnąć jego wersję testową, po czym na jej podstawie wziąć udział w konkursie i zdobyć pełny pakiet za darmo!

Pytania odnośnie konkursu proszę kierować na PW, pytania pojawiające się tutaj będą usuwane.

Zapraszamy do udziału!
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


#2 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 19:30

Cena: Średnia

Skuteczność: ~75%

Obsługa programu: Standardowa

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): dobrze

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?

Moim zdaniem jest to przeciętny program antywirusowy, który radzi sobie poprawnie z wykrywaniem i usuwaniem potencjalnych zagrożeń. Nie wyróżnia się jednak niczym szczególnym.
  • 0

#3 zielaq

zielaq
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 20:17

Popieram: docent
Cena: Średnia

Skuteczność: ~70%

Obsługa programu
: Prosta

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): dobrze

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Jest to dla mnie dobry program antywirusowy. Gdybym miał jakieś "wolne" oszczędności pewnie zainwestowałby je w ten pakiet.

Moim zdaniem docent trochę zbyt krytycznie podszedł do oceny programu antywirusowego G DATA, ale z drugiej strony chyba za bardzo ceni jego skuteczność.
  • 0

#4 tompasz

tompasz
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 20:24

Cena: Niska

Skuteczność: ~90%

Obsługa programu: Prosta

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): dobrze

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?

Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych programów antywirusowych. W stosunku do jakości i wykrywalności wszelkiego rodzajiu wirusów, jego cena jest doskonała. Program ten jak na razie jest dosyć mało popularny wśród Polaków, jednak myślę, że już niedługo się to zmieni.
  • 0

#5 adrianm22

adrianm22
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 21:07

Cena: Niska
Skuteczność: 86%
Obsługa programu: Prosta
Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): świetnie
Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?

Jest to bardzo dobry program antywirusowy potrafi wykryć dużo wirusów. Nie jest drogi, co jest na pewno jego atutem.
  • 0

#6 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 03 czerwiec 2009 - 21:42

Cena: Niska
Skuteczność: ~90%
Obsługa programu: Trudna
Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): dobrze
Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Kolejny dobry produkt, jednakże ogrom funkcji jest przytłaczający. Szczerze mówiąc można się pogubić w tych wszystkich opcjach. Gdyby nie pomoc kolegów, nie wiedziałbym nawet jak go poprawnie skonfigurować. Minusem może być fakt, iż na starszych komputerach (np. moim Pentium II, 256mb SDDR) skanowanie komputera trwa bardzo dużo czasu. Nie wiem ile zasobów zabiera ten antywirus na nowszych komputerach, ale na starszych konstrukcjach potrafił mocno "zamulić" pracę. Na plus mogę zaliczyć fakt, iż wykrywał więcej wirusów niż poprzedni program.
  • 0

#7 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 04 czerwiec 2009 - 17:08

Cena: Średnia

Skuteczność: ~90%

Obsługa programu: Standardowa

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): świetnie

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Program antywirusowy G DATA jest dobrym programem zabezpieczającym komputer przed różnego typu zagrożeniami. Sporym plusem jest fakt, że program został wyposażony w dwa niezależne silniki skanujące, moduł heurystyczny umożliwiający wykrywanie nieznanych jeszcze wirusów oraz OutbreakShield, natychmiastową ochronę przed nowymi wirusami. Dużą rolę odgrywa także Firewall który został stworzony z myślą o graczach online i w tej kwestii spełnia się bardzo dobrze. W 20 najpopularniejszych grach PC w momencie rozpoczęcia sesji online, zapora przełącza się na tryb Autopilota i automatycznie sprawdza ustawienia użytkownika. Program G DATA zrobił na mnie wrażenie swoim filtrem spamu który rozpoznaje wiadomości w 10 językach, dzięki czemu filtrowanie spamu jest jeszcze bardziej skuteczne. Skanowanie komputera odbywało się w szybkim tempie. Antywirus bez problemu wykrył wszystkie przygotowane prze zemnie pułapki. G DATA jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 7.
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#8 Tyniu

Tyniu
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 05:29

Cena: Średnia
Skuteczność: 90%
Obsługa programu: Prosta
Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): świetnie
Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Używałem programu przez długi czas i zdążyłem się przekonać, że bije na głowę pozostałe programy jak chociażby norton.
Jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Nawet początkujący użytkownik komputera sobie z nim poradzi.
Antywirus na Viście często powodował problemy. Z G DATA Antywirus nie było takiego problemu.
  • 0

#9 mcfly102

mcfly102
  • Użytkownicy
  • 51 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 14:04

Popieram:Khayyin

Cena: Średnia

Skuteczność: 85%

Obsługa programu: Standardowa

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter):dobrze
Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Uważam, że cena jest niska porównując ją do innych konkurencyjnych oprogramowań antywirusowych. uważam jest to dobrej klasy program antywirusowy, przyrównuje go do takich antywirusów jak ESET Smart Security.
  • 0

#10 Kamilek:*

Kamilek:*
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 16:55

Popieram:Khayyin

Cena: Średnia

Skuteczność: 85%

Obsługa programu: Standardowa

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter):Dobrze
Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?

To bardzo przydatny program jego cena nie jest zbyt wysoka. Bardzo zachwycił mnie Firewall który ułatwia mi bezpieczne granie w gry online. Używam tego antywirusa od trzech lat
  • 0

#11 ARTUR

ARTUR
  • Użytkownicy
  • 111 postów

Napisano 05 czerwiec 2009 - 17:34

popieram: Khayyin

Cena: niska

Skuteczność: 95%

Obsługa programu: standardowa

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): świetnie

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Uważam, że jak na niewielką cenę dostajemy bardzo udany produkt. Pakiet posiada bardzo wiele dodatkowych modułów (AntiSpam, Firewall) oraz bogatą konfigurację. Antivirus został wyposażony w dwa silniki skanujące. jednak moim zdaniem szybkość skanowania jest średnia. Na plus można zaliczyć małe obciążenie pamięci RAM na tak rozbudowany pakiet antiwirusowy. W moim przypadku G- Data w czasie czuwania zajmował ok. 120MB pamięci. Ponadto program jest bardzo stabilny nawet pod Windows 7, nie zauważyłem zawieszania czy błędów aplikacji. Zrobiłem mały test na wykrywanie malware i omawiany antivirus w tego tupu zagrożeniach okazał się stu-procentową skutecznością.
Podsumowując uważam, że G-DATA 2009 dzieki swojej skuteczności jaki i dodatkowym funkcjom wypada bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji.
  • 0

#12 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 05 czerwiec 2009 - 19:11

Mam następujące pytanie do organizatorów. Jeżeli oddałem już swoje "zgłoszenie" i nikogo nie poparłem to w jaki sposób mogę teraz kogoś poprzeć ? Czy w ogóle mam taką możliwość ?
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#13 Dawkopolo

Dawkopolo
  • Użytkownicy
  • 453 postów

Napisano 06 czerwiec 2009 - 11:54

popieram: Khayyin

Cena: niska

Skuteczność: 85%

Obsługa programu: prosta

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): świetnie

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Jest to średniej klasy program antywirusowy, przyrównuje go do takich antywirusów jak ESET Smart Security. Świetnie radzi sobie z usuwaniem infekcji z mediów przenośnych przy których wiele antywirusów wymięka.
  • 0
Dołączona grafika

#14 wojtek980

wojtek980
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 06 czerwiec 2009 - 17:55

Popieram: mcfly102

Cena: Średnia

Skuteczność: 85%

Obsługa programu: Standardowa

Jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter):dobre

Opisz swoimi słowami co sądzisz o programie antywirusowym G DATA?
Program dobry ma bardzo dużą baze wirusów cena niejest aż tak wysoka jak na ten program...jeżeli kiedy kolwiek będę kupował antywirus z pewnością wybiorę ten.
  • 0

#15 -UU-Bartek

-UU-Bartek
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 czerwiec 2009 - 08:56

Prezentuje pierwsze częściowe wyniki konkursu z G DATĄ:

Khayyin - posiada na swoim koncie już 108 punktów za swoją opinię oraz za wpisy popierające go.
docent, mcfly102 po 102 punkty
Następnie tompasz, adrianm22, mivosh i Tyniu - 100 punktów

Jeśli zamieściliście już swoją opinię i chcecie kogoś poprzeć napiszcie:
"popieram ocenę + nick" wraz z informacją dlaczego akurat ją.
Człowiek mylny jest i w razie zauważonych nieścisłości ślijcie pytania i uwagi na adres kwatera@usta-usta.pl służę pomocą.

Pozdrawiam,
Bartek | Usta-Usta
  • 0

#16 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 12 czerwiec 2009 - 21:16

Popieram Khayyin
Sądzę iż okazał on obiektywną ocenę na temat tego programu. Duzy plus za sprawdzenie poprawności działania na Windows'ie 7.
  • 0

#17 smuggler11

smuggler11
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 21:28

Popieram: ARTUR
cena: średnia
skuteczność: 90%
obsługa programu: prosta
jak oceniasz dodatkowe funkcje programu (Firewall, AntiSpam, Kontrola rodzicielska, Webfilter): świetnie
Opisz swoimi słowami co sądzisz o progamie antywirusowym G DATA?
Uważam, że jest to jeden z najlepszych antiwirusów. Świetnie sobie radzi z większością zagrożeń, a do tego jest prosty w obsłudze.
  • 0

#18 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 14 czerwiec 2009 - 09:50

Popieram: ARTUR
Wypowiedź ARTURA jest jeną z lepszych. Jako jedyny przetestował zużycie RAM'u. ARTUR również tak jak i ja przetestował G DATA na Windowsie 7.
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#19 -UU-Bartek

-UU-Bartek
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 czerwiec 2009 - 09:37

Jest poniedziałek, zatem publikuje najnowsze częściowe wyniki konkursu!

1' Miejsce niezaprzeczalnie zajmuje Khayyin z 111 punktami
2' Miejsce zajmuje ARTUR z 104 punktami
3' Miejsce zajmują docent oraz mcfly102 z 102 punktami
4' Miejsce zajmują mivosh i zielaq z łączną liczbą punktów 101
100 punktów posiadają tompasz, adrianm22, Tyniu, Kamilek:*, Dawkopolo, wojtek980, smuggler11


Uwaga odnośnie zasad:
Jeśli opublikowałeś swoją ocenę otrzymujesz 100
Jeśli popierasz kogoś (musisz opublikować swoją ocenę) - Ty dostajesz 100 punktów a osoba polecana dodatkowe 2 punkty
Jeśli opublikowałeś już swoją ocenę i następnie popierasz kogoś - on otrzymuje dzięki Tobie 2 punkty a Ty dostajesz 1 punkt za komentarz do jego oceny.

Mam nadzieję, że jest to choć trochę jasne :)
  • 0

#20 Tyniu

Tyniu
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 19:52

Popieram: Khayyin oraz Artur
Obojgu należy się ogromny plus za sprawdzenie programu pod Windows 7
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych