Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer sie resetuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciej22

Maciej22
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 luty 2013 - 23:41

Witam. Nie wiem czy pisze tego posta w odpowiednim dziale ale wydawal mi sie on najbardziej odpowiedni. Od jakiegos juz dluzszego czasu mam powazny problem z komputerem. Problem polega na tym ze komputer sam mi sie resetuje albo zawiesza tak ze musze resetowac bo nic nie pomaga.Czasami po tym jak sie zresetuje pokazuje sie ekran ze niby cos zostalo odlaczone albo niezainstalowane i mam 3 opcje do wyboru uruchom ze starymi zapisanymi ustawnieniami ,urochom normalnie i cos jeszcze ;D. Najciekawsze jest to ze komputer sie najczesciej resetuje gdy np przegladam neta a nigdy jak gram w gre albo gdy mam właczony jakis filmik z youtube lub ogladam :D Jest to ciekawy problem. Bardzo prosze o pomoc jesli ktos wie na 80% co to moze byc bo przegladajac google forumowicze strzelaja jak w stodole co do przyczyn tej awarii. Bede bardzo wdzieczny za pomoc :)
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 25 luty 2013 - 00:06

Na 80% to ciężko obstawić.
Moje typy to zasilacz, chłodzenie albo wirus.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#3 Maciej22

Maciej22
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 luty 2013 - 00:15

Na 80% to ciężko obstawić.
Moje typy to zasilacz, chłodzenie albo wirus.

Jak by to byl zasilacz albo wirus to podczas grania tez bym mial takie akcje. Wirus nie bo skanowalem ;D
  • 0

#4 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 25 luty 2013 - 00:31

Jak by to byl zasilacz albo wirus to podczas grania tez bym mial takie akcje

Niekoniecznie.

Jakim programem skanowałeś? Malwarebytes AntiMalware Free ?
Chociaż.....Ze 2tyg. temu robiłem kompa w serwisie (zawiesza się podczas przeglądania WWW, powód: konflikt sterowników)
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#5 Maciej22

Maciej22
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 luty 2013 - 23:55

Niekoniecznie.

Jakim programem skanowałeś? Malwarebytes AntiMalware Free ?
Chociaż.....Ze 2tyg. temu robiłem kompa w serwisie (zawiesza się podczas przeglądania WWW, powód: konflikt sterowników)

Skanowalem tym malware i nic nie znalazlo. Mam reinstal sterownikow zrobic ?
  • 0

#6 stasiu_12

stasiu_12
  • Użytkownicy
  • 119 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 19:20

To albo trzeba zainstalowac nowe sterowniki do internetu albo cos z chlodzeniem

pozdro.
Michal Stasiowski
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych