Skocz do zawartości


Zdjęcie

Program i eliminacja połączenia z internetem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mlody198411

mlody198411
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 luty 2013 - 16:10

Witam,

Nie mogłem wyszukać pokrewnego tematu więc założyłem temat... Mam następujący problem posiadam program, który nie powinien się łączyć z internetem... :-). Męczy mnie już instalacja i odinstalowywanie programu. Jak sobie z tym problemem poradzić. Są jakieś programy blokujące tą aktywność ? A może jak bym postawił dwa systemy operacyjne na kompie i jeden dedykował tylko pod ten program i nie łączył się z netem a na drugim bym spokojnie serfował po sieci ? Jest to jakieś rozwiązanie ? I jeszcze jedno pytanie tak z innej beczki ale żeby nie generować jakiś kolejnych bezsensownych tematów. Czy jest windows XP z technologią 64 bity ? Jeśli tak czy jest coś warty ? Z góry dzięki za wszelkiego rodzaju rady i porady...

Pozdrawiam,

M
  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 16 luty 2013 - 17:55

W Comodo Personal Firewall możesz zabronić dostępu do Neta. Po prostu, kiedy Comodo zapyta, czy Twój program może mieć dostęp, odpowiadasz "NO" i zaznaczasz. aby pamiętać tę odpowiedź. Taką opcję powinien mieć każdy firewall, nawet wbudowany w Windows 7 i 8 ma taką opcję. Poszukaj, powinno być.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 mlody198411

mlody198411
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 luty 2013 - 11:34

W Comodo Personal Firewall możesz zabronić dostępu do Neta. Po prostu, kiedy Comodo zapyta, czy Twój program może mieć dostęp, odpowiadasz "NO" i zaznaczasz. aby pamiętać tę odpowiedź. Taką opcję powinien mieć każdy firewall, nawet wbudowany w Windows 7 i 8 ma taką opcję. Poszukaj, powinno być.


To faktycznie może być pomysł... Ale się zastanawiam czy program nie wykona pomimo wszystko jakiś ruchów w instrukcji jest opsiane aby bezwzgl ednie net byl odlaczony
  • 0

#4 dyl

dyl
  • Użytkownicy
  • 62 postów

Napisano 18 luty 2013 - 20:07

tak wykona, opisano to na stronie 11 instrukcji do tego programu, oraz na stronie jest szcegółowy opis,zrob co ci napisał mw_1975
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych