Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family pomocy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elemencik

Elemencik
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2009 - 13:02

Witam jakis czas temyu kupilem laptopa Toschiba satellite l300 w ktorej jest karta graficzna Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family
Nie dawno chcialem sobie zainstalowac stara gre ale sie nie odpalila gdyz mam viste.od tamtej pory zadna gra nie chce mi chodzic mam wylonczone przyspieszenie direct3d nie moge ustwic przyspieszenia sprzetowego gdyz mam niby zly sterownik. Instalowalem sterowiniki od nowa ale to nic nie dalo. Moze ktos mi pomoc i wytlumaczyc jak mam to zrobic
  • 0


#2 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 25 maj 2009 - 19:28

Byc może sterowniki sie instaluja ale nie współpracują dobrze z Vistą?
  • 0

#3 Elemencik

Elemencik
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2009 - 20:40

Sterwoniki instaluje te ze trony intela i wybiera sie system wiec to nie o to chodzi ... ja juz poprostu nie mam pomyslow ...
  • 0

#4 stefi2003

stefi2003
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 12:38

Witam posiadam samsunga r519 Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family i strasznie mi zacina gry czy da się coś z tym zrobić.Posiadam system operacyjny Windows 7 ,czy ta karta jest kompatybilna z direct9.0c .I czy ta karta nadaje się do gir jeżeli tak to proszę o pomoc w szczególności o programy które są potrzebne do odpalania gierek z góry wielkie dzięki
  • 0

#5 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 13:15

Witamy, niestety R519 nie jest idealny do gier. Najnowszych tytułów nie odpalisz. Jeżeli nawet ze starszymi masz problem polecam poszukać najnowszych sterowników (np. na stronie producenta) oraz ustawić mniejsze detale/rozdzielczość w danej grze.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych