Skocz do zawartości


Zdjęcie

pionowe pasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 krzychu666

krzychu666
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 18:03

Trochę strach kupować płyte z nie znanego źrudła bo może być zwalona albo już tak dowalona że po paru tygodniach się rozsypie. Jedną żecz ciekawą mi gość powiedział bo ogólnie na procesor ,karte graficzną jest nakładana pasta ulepszająca chłodzenie a jak ja rozkręciłem lapka to tam sucho było i mówił że czasami po założeniu tej pasty może się polepszyć jutro zawioze płyte główną do gościa nałoży mi tej pasty i zobaczymy może podziała nic nie zaszkodzi :)
  • 0


#22 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 styczeń 2013 - 18:34

O ile już się nie przegrzał chipset to pomoże ;) dziwne, że nic nie było na tym nałożone
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3


#23 krzychu666

krzychu666
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:27

Jak się gościa pytałem to mówił że ta pasta może wyschnąć a że mój laptop ma 3,5 lat to jest duże prawdopodobieństwo że tak się stało a że mnie to nic nie będzie kosztowało to warto sprubować :)
  • 0

#24 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 20:58

Wątpię, żeby było to przez pastę. :puppyeyes:
Daj znać jak coś będziesz wiedział.
  • 0

#25 krzychu666

krzychu666
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 10:09

Nasmarował mi ten chipsed ,procesor i wczoraj ani razu się nie pojawiły pasy co mnie bardzo cieszy. Lecz taka pasta może załagodzić te dolegliwości tylko na jakiś czas:).
  • 0

#26 papec1

papec1
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:36

Może taśma od matrycy się poluzowała
  • 0

#27 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:49

Może taśma od matrycy się poluzowała


Gdybyś przeczytał post od początku, to byś wiedział, że się nie poluzowała :)

Jeżeli chodzi o tą pastę, to bardzo możliwe, że chipset i tak dostał po d.... chociaż z drugiej strony to może nie aż tak bardzo, bo nic nie pisałeś o tym, że komp się wyłącza ( czyli przegrzewa w tym przypadku ) i powiem szczerze, że dziwi mnie to ;)
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3


#28 krzychu666

krzychu666
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 21:00

mam nadzieje że troche jeszcze pochodzi. A i tak zamuwie taki chipsed tylko że z zagranicy bo będzie o wiele taniej bo sam gość muwił że napewno za jakieś miesiąc może dłużej zacznie się znowu walić. Nie wiem czy dobrze myśle ale mi wydaje się że ten chipsed jest już przegrzany bo straszelnie wolno chodzi ale moge się mylić.
  • 0

#29 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 styczeń 2013 - 21:17

Patrząc po filmiku to sądzę, że masz zapchany system i dlatego Ci tak wolno chodzi ;)
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3


#30 krzychu666

krzychu666
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 21:31

niedawno robiłem reseta całego systemu wię jest prawie pusty tyle co podstawowe programy :)
  • 0

#31 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 styczeń 2013 - 17:30

Ale widziałem, że parę rzeczy Ci się włączało przy starcie, ale jak coś to proponuję zrobić test dysku :)
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych