Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blue screen pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek389

wojtek389
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 20:16

Witam odebrałem komputer z naprawy ,dysk poszedł ,segate 500 gb musiałem kupić nowy . Gdy go odebrałem od razu zabrałem się za sciąganie pomocnych programów, winRAR ITP. gdy miałem wiele otwartych zakładek nagle blue screen poczytałem i może byc to wina sterowników dysku lub systemu . Tym bardziej że gdy gram w grę batman arkham city wyskakuje mi komunikat ,że sterowniki od karty graficznej są nieaktualne . Dodam ,że przed oddaniem komputera do naprawy miałem windows 7 32 bit , a teraz mam 64 bit ulitmate , nie wiem czy to ma jakieś znaczenie
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF88007178B45
BCP3: FFFFF8800B410290
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:
C:\Windows\Minidump\122212-18361-01.dmp
C:\Users\User\AppData\Local\Temp\WER-22479-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microsoft....88&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
to jest konsola jak wyskakuje mi po błędzie co mam zrobić zaktualzować sterowniki?
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:13

Wrzuć plik minidump
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#3 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:43

Pobierz program BluescreenView i pokaż screena z całego okna.
Po drugie masz zainstalowane SP1 dla Windows7? Bo chyba nie.
  • 0

#4 wojtek389

wojtek389
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 grudzień 2012 - 23:21

Mój odnośnik

Mój odnośnik1

Mój odnośnik2

Mój odnośnik4

Mój odnośnik5

Mój odnośnik6
Nie mam SP1 zainstalowanego .
  • 0

#5 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 23 grudzień 2012 - 00:02

Wygląda na to że winę ponosi grafika, a właściwie sterownik karty graficznej. Odinstaluj i pobierz/zainstaluj starszy.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#6 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 23 grudzień 2012 - 00:13

Najpierw proponuje zainstalować SP1 dla Windows 7 i pozostałe aktualizacje z Windows Update.
Następnie zobacz w Menedżerze urządzeń czy nie masz żółtych wykrzykników - jeśli będą to napisz jakie...

Masz komunikat, że sterowniki nie są aktualne, więc proponuje instalacji najnowszych, a przed instalacją sterowników do grafiki zainstalować chipset.
Sterowniki znajdziesz na stronie producenta płyty głównej i karty graficznej. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać podaj jaką masz płytę główną i kartę graficzną.
Oczywiście najpierw wykonaj aktualizacje.
  • 0

#7 wojtek389

wojtek389
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 grudzień 2012 - 19:44

no to tak ściągnałem driver genius i wyszło, żę mam 4 nie aktualne sterowniki Mój odnośnik pobrałem dokładnie wszystko ze strony producenta , ponieważ po przez program , aby zaktualizować trzeba kupić pełną wersję, robiłem to o jakiejś 12 godzinie do 17 ani jednego błędu przy odpalonym komputerze , pobierałem większość aktualizacji , parę nie chciało się zrobić , głownie chodziło mi o SP1 dla win 7 śćiągnałem go do pliku .exe lecz pod koniec instalacji wyskoczył komunikat , że intalacja się nie powiodła potem spróbowałem przez windows update to samo w pewnym momencie nie można pobrać aktualizacji , usunałem avasta czytałem takżę , żę przez to sięto mogło robić i wgrałem kasperskeygo . Lecz nadal się robi mniej ale nadal , teraz siedze swobodnie w internecie i co jakiś czas mi sie nie wyłącza. nadal nie mam pomysłu co robić.
Nie mam żółtych wykrzyników w MU
Moja karta graficzna geforce 9600 gt 1gb
płyta gł:asus motherboard m3n78-am
  • 0

#8 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 24 grudzień 2012 - 23:09

Osoba, która na poważnie interesuje się tematem podałaby dlaczego nie może zainstalować SP1.
Programem Driver Genius pobrałeś więcej plików niepotrzebnych niż potrzebnych - Gratulacje.
Jeśli podałeś nam dziennik przez które pliki występują błędy to skąd wziąłeś, że problemem jest AVAST?!

A teraz jeśli możesz napisz o tym SP1.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych