Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeinstalowanie windowsa nie tracąc programów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cysiuu

cysiuu
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2012 - 19:00

Cześć, jestem tutaj nowy więc nie wiem czy do dobrego działu wstawiłem temat, jeżeli zły proszę jakiegoś moderatora o przeniesienie do prawidłowego. Mam takie pytanko, czy jest taka możliwość by przeinstalować windowsa z visty na sevena nie tracąc tych programów od microsoft typu powerpaint, word itp. Chodzi o systemu pirata z internetu. Od kupna laptopa ani razu go nie przeinstalowywałem (miał wgrany system vista i te wszystkie programy). Proszę o szybką odpowiedź, jeżeli jest taka możliwość to proszę o wytłumaczenie albo odesłanie do jakichś poradników. Pozdrawiam.
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 postów
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Napisano 17 listopad 2012 - 19:55

Nie ma takiej możliwości.
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

#3 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 17 listopad 2012 - 20:37

Kiedyś zrobiłem format C mając na F wiele programów i o dziwno po instalacji na nowo win7 3/4 programów działała normalnie. Inne wymagały ponownej instalacji co jest raczej logiczne.
  • 0

#4 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 17:22

Zależy czy programy masz na tej samej partycji co system, jak tak no to formatu nie unikną :P Ewentualnie je skopiuj na inną partycję.
Jest tak jak @letter pisze, część programów się odpali, reszta do przeinstalowania. Ja kilka dni temu postawiłem ósemkę obok siódemki i na 21 odpalonych dotychczas poprzednich programów, tylko 5 wymagało ponownej instalacji i były to programy pokroju kodeki, Winrar, antywirus czy emulator dysków ;)
  • 0

Dołączona grafika



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych