Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika zegarek00

Odnotowano 41 pozycji dodanych przez zegarek00 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 01 lip 21 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#35483 Hasło administratora na WIN7.

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 13:12 w Windows 7 i Server 2008

Najpierw musisz zdobyć odpowiedni plik, a potem go rozszyfrować ;)

--
forum gitarowe gitara elektryczna gitara basowa gitara akustyczna i klasyczna

#35482 Jak zmniejszyc partycje sysemowa

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 13:11 w Windows 7 i Server 2008

Windows 7 ma sam w sobie przecież opcje dotyczące zmiany rozmiary partycji...

--

#35481 Problem z wi-fi (komputer)

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 13:10 w Sieci komputerowe

Zmień szyfrowanie sieci bezprzewodowej. SSID włączone?

---

#35461 Muzyka łagodzi obyczaje - Podziel się piosenką!

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 10:27 w Muzyka

Zgadza się... szczególnie lubię czasami posłuchać tzw. smutnych kawałków ;)

Ale i tak nic nie przebije gitarowych wzmacniaczy

EDITED BY DUATH: Nie reklamujemy się!

#35460 Czy chodzicie do klubów?

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 10:22 w Muzyka

Czy wałęsacie się nocami po klubach? Jak tak to na jakie koncerty? Ja z kolei to tylko chodzę na koncerty, gdzie można usłyszeć gitary akustyczne i klasyczne. Często w weekendy są organizowane takie właśnie koncerty. Nie chodzi mi tutaj o jakieś pseudo dyskoteki, bardziej o kulturę.

EDITED BY DUATH: Nie reklamujemy się -.-

#35459 Radio rockowe

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 10:18 w Muzyka

Polecam audycje Polskiego Radia! :)

#35458 Jakiej muzyki słuchacie?

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 10:17 w Muzyka

Rock, Metal, czasami Alternatywa.

Lubię też czasami pobrzdękać na mojej gitarze

#35457 s.łuchawki z dobrym bassem

Napisano przez zegarek00 w 10 wrzesień 2011 - 10:15 w Muzyka

Ja polecam z kolei te: http://allegro.pl/pi...1812433537.html

Mam takie same i gdy je podłączam do wzmacniacza basowego to robi niesamowite wrażenia :) Szczególnie, gdy jeszcze podłączę gitarę elektryczną i zacznę coś grać :)

EDITED BY DUATH: Nie ma takiego reklamowania się!

#30505 Problem z nagrywarką - Windows 7.

Napisano przez zegarek00 w 03 czerwiec 2011 - 14:19 w Pozostałe urządzenia

Zmień program do wypalania płyt.

#30504 Windows 7 pulpit jasne pasy

Napisano przez zegarek00 w 03 czerwiec 2011 - 14:08 w Windows 7 i Server 2008

Witam, temat zamieszczam tutaj poniewaz jest prawdopodobnie zwiazany z system op. win7.

Prosba do moderatorw jesli przeniesiecie temat zostawcie chociaz przekirowanie. Jestem adminem wielu forow jest to naprawde kulturalne u pomoce. pzdr.

Ok wiec zauwazylem nie dawno problem, watpie by byl o problem z matryca a tym bardziej z diodami.

Ale tutaj prosze was o pomoc.

Monitor:SAMSUNG p2270HD

http://www.benchmark...Sa...-3062.html

Procesor AMD athlon II x4 2.90 GHz
RAM: 4.00 GB
64 bitowy sys. op. WINDOWS 7 HP

Jak dobrze wiecie siodemka HP w pasku zadaniowym posiada button aby szybko przelaczyc sie na pulpit. Gdy najedziemy kursorem na button ukazuje nm sie pulpit, mnie ukazuje sie pulpit, ramki otwarych windowsow, czyli okienek programow, gdy zjedziemy z buttona wtedy uakzjuja sie okienka, ok niby wszystko git tylko przy ukazaniu si okienek, widac jasne pasy w poprzek monitora, od lewego do prawego skosu z gory do dolu. mniej wiecej wyglada to tak.....

http://www.fotosik.p...36...31f95.html

po nacisnieciu buttona "pokaz pulpit" pasy znikaja.

Prosze o odpowiedz, system ejst czysty jesli chodzi o wirusy, restarty, formaty niepomagaja, sterowniki nawet po aktualizacji nic nie zmienily. takze nie licze na komentarze typu wyczysc monitor scierka, bo jesli cos w komputerze nie dziala, naciskamy restart, jesli znowu nie dziala, ponownie naciskamy restart ta tak znam to.

POZDRAWIAM

#30502 Jak wyłączyć komputery w sieci?

Napisano przez zegarek00 w 03 czerwiec 2011 - 13:52 w Windows 7 i Server 2008

Witam, szukam jakiegoś prostego sposobu na wyłącznie wszystkich komputerów w pracowni komputerowej w szkole. Czy jest taka możliwość aby wyłączyć je wszystkie na raz?

#30501 Nie mogę się dostać na facebooka, twittera i inne strony

Napisano przez zegarek00 w 03 czerwiec 2011 - 13:51 w Sieci komputerowe

Nie działa, jakieś inne porady?

#30499 Nie mogę się dostać na facebooka, twittera i inne strony

Napisano przez zegarek00 w 03 czerwiec 2011 - 13:46 w Sieci komputerowe

Przy próbie otwarcia Facebooka pokazuje się błąd: Oops! Google Chrome could not connect to http://www.facebook.com. Próbowałam Internet Explorerem, ale jest to samo. Nie otwiera się też Twitter, oraz inne strony jak np. Lubimyczytac.pl i strona Magnatune (na razie tyle zaobserwowałam). Chodzi Gmail i np. ta strona, fora tolkienowskie, a te strony, które wymieniłam, nie działają. Mam tak na netbooku podłączonym przez Wifi do liveboxa, sprawdzałam na komputerze stacjonarnym podłączonym do liveboxa przewodowo i jest to samo. Szukałam w google o awarii facebooka ale chyba nie ma dziś żadnej awarii, więc w czym jest problem?

#30467 Propozycja działu o Windows 8?

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:52 w PCFoster.pl

Pojawia się o nim coraZ więcej informacji, nie ma miejsca, gdzie można o tym systemie podyskutować. Więc może warto?

#30466 Pobieranie filmów z youtube?

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:48 w Sieci komputerowe

Witam,

czy zna ktoś jakąś aplikację dla systemu Windows lub Ubuntu dzięki której będę mógł pobrać wszystkie filmy z danego kanału?

#30465 Czym skompresować folder zajmujący 30 GB tak, aby zajmował ok. 20 GB?

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:47 w Windows XP, 2000 / Server 2003

Witam!
Chcę zrobić sobie kopie zapasową na drugim dysku (20 GB Samsunga) pewnego folderu, ale owy folder zajmuje ponad 30 GB. Czym najlepiej to skompresować i jak? Ile to może trwać? Dodam, że w tym folderze znajdują się tylko pliki muzyczne.

#30464 format oryginalnego Windowsa XP - brak płyty

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:44 w Windows XP, 2000 / Server 2003

Witam,
posiadam oryginalnego Windowsa XP Professional. Muszę koniecznie sformatować cały dysk jednak płyta z moim systemem operacyjnym uległa zniszczeniu i nie można z nią już nic zrobić. Co mam teraz zrobić w takim przypadku? Nie mogę zainstalować innego Windowsa bo nie będzie zgadzać się z moim kluczem produktu który posiadam na obudowie laptopa.

Proszę o pomoc
Pozdrawiam

#30463 jak uzyskać podgląd zdjęć ?

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:42 w Windows 7 i Server 2008

witam , mam problem typu : zdjęcia były ,widziałem miniaturki itp. a teraz widzę tylko ikonkę obrazu . Ktoś wie jak to zmienić lub co jest tego przyczyną ? WINDOWS 7

Dołączona grafika

#30462 nie można uruchomić systemu windows

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:41 w Windows XP, 2000 / Server 2003

Witam, proszę o pomoc w następujacej spr.
po włączeniu kompa pojawia się komunikat:
wybierz system windows do uruchomienia, jak nic nie wybiore to pojawia sie:
nie można uruchomić systemu windows ponieważ następujacy plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony, zainstaluj ponownie kopię tego pliku.
oczywiście mogę wybrać system windows i wtedy sie włącza ale zanim można normalnie korzystać to mija z 5 minut.
Problemy zaczęły się po próbie przeinstalowania windowsa, która się nie powiodła w związku z brakiem tego pliku.

#30461 "Sterownik jest włączony ale nie jest w użyciu" - problem ze sterami...

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:40 w Linux / Unix

Witam!
Już od paru dni próbuje zainstalować sterowniki do karty graficznej Nvidia GeForce 4 MX 440 i jakoś nie mogę. Niby zainstalowany ale nie działa.
SS:

Dołączona grafika

#30460 Główne zadania i cechy systemu operacyjnego na przykładzie systemu Linuxsa

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:38 w Linux / Unix

witam

tak jak w temacie

#30459 Ubuntu. Instalacja modemu adsl Siemens A-100

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:37 w Linux / Unix

Witam. Jestem nowym użytkownikiem linuksa. Może pomoglby mi ktos zainstalować w/w modem? Szperałem troche w necie m.in. http://linux360.pl/f...hread-3436.html , ale jakoś mi to nie działa. Pewnie z mojego nieobeznania w linuksie. Pomożecie?

#30458 komputer się zawiesza

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:34 w Procesory, płyty główne i RAMy

Witam!
Mam problem z nowym komputerem. Kiedy gram to po pewnym czasie pojawia się czarny ekran i nic się nie da zrobić tylko resetować ( czasem są to pomarańczowe paski lub całkiem biały ekran, ale przeważnie czarny). Kiedy siedzę na internecie to nic się nie dzieje i komputer jak na nowego przystało chodzi szybko i nie zacina się. Pierwszy raz zaciął się gdy podczas instalacji nfs hot pursuit, kliknąłem aktualizację co jak później się okazało nie było potrzebne. Ale gdy to kliknąłem pojawił się biały ekran i musiałem resetować. Przy włączaniu pokazał się komunikat czy uruchomić normalnie czy awaryjnie. Wybrałem normalnie i komputer zwyczajnie się włączył. Wyrzuciłem tego nfs i przeskanowałem komputer. Wykryło trojana ale antywirus go usunął. Jestem mało obeznany w tych sprawach ale myślę, że antywirus usunął zainfekowane pliki systemowe i może to jest przyczyną, bo raczej w nowym komputerze nie może nawalić sprzęt, bo tak to bym raczej nic nie włączył. Dodam jeszcze,że gry chodzą płynnie bez zacięcia, a temperatura procka wynosi około 46C.
Myślałem nad tym, żeby zainstalować system jeszcze raz, ale nie wiem czy to coś da. Liczę więc, że coś mi doradzicie.

#30457 komunikat "nie można odczytać pliku z dysku źródłowego"

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:33 w Windows 7 i Server 2008

mam następujący problem, gdy próbuję skopiowac foldery ze zdjeciami na pendriva wyskakuje mi komunikat "nie można odczytać pliku z dysku źródłowego", te same foldery mogę natomiast kopiować i przenosić na samym komputerze, ale na pendriva nie da rady. Mogę również skopiować na komputer pliki ktore sa na pendrivie,. Kiedyś nie miałam takiego problemu wiec nie mam pojęcia co się mogło stać.

byłabym wdzięczna za pomoc

#30456 problem po updacie biosu

Napisano przez zegarek00 w 02 czerwiec 2011 - 12:32 w Sterowniki i BIOS'y

Witam po update biosu w informacjach o systemie wyświetla mi się zainstalowana pamięć (RAM) 4.00Gb (Dostępne 3.25 GB). Jest to Windows 7 X64, a płyta główna to gigabyte m52l-s3 rev1.0