Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika wojtekmoskala

Odnotowano 12 pozycji dodanych przez wojtekmoskala (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: nie, 22 lip 18 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#108569 metody nauki języka angielskiego

Napisano przez wojtekmoskala w 05 kwiecień 2018 - 11:12 w Hyde Park

Cześć, jakie waszym zdaniem metody nauki języka angielskiego charakteryzują się największą skutecznością? Szczególnie zależy mi na swobodzie mówienia. Zapraszam do luźniej dyskusji.

#108567 Dobry optyk

Napisano przez wojtekmoskala w 05 kwiecień 2018 - 09:22 w Hyde Park

Cześć, dzień dobry! Optyk w Myślenicach jest mi potrzebny na wczoraj – gdzie warto podjechać? Będę dobierała swoje pierwsze oprawki w życiu i totalnie nie mam pomysłu na co się zdecydować, jak będę wyglądać itp. co mnie trochę stresuje. Z jakim salonem macie dobre doświadczenia jeśli idzie o obsługę?

#108394 Ksiegowośc

Napisano przez wojtekmoskala w 06 marzec 2018 - 13:40 w Hyde Park

Dzień dobry. Zarządzam niewielką wspólnotą mieszkaniową, ale jednocześnie na tyle dużą że prowadzenie rozliczeń staje się dla mnie coraz większym kłopotem...Już nawet nie chodzi o te rachunki, wpłaty itp. ale same przepisy które ciągle się zmieniają potrafią człowieka dobić. Ledwo co się oswoję z jakąś dokumentacją i sposobem rozliczania a już mi wprowadzają jakieś zmiany...Można cały ten temat rozliczeń komuś przekazać, jakiejś firmie zewnętrznej, znacie kogoś godnego zaufania? Pozdrawiam serdecznie z Krakowa.

#108391 Optyk kraków

Napisano przez wojtekmoskala w 06 marzec 2018 - 10:23 w Hyde Park

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu zauważyłam że gorzej widzę. Najbardziej do myślenia mi dało jak zaczęły mi się numery linii rozmazywać na elektronicznym wyświetlaczu na przystanku...I teraz tak, nigdy nie nosiłam okularów, a chciałabym trafić na dobrego optyka. Gdzie mnie zbadają i dobiorą dobre szkła i fajne oprawki za jakieś niewygórowane pieniądze? Ktoś z Krk coś podpowie? Pozdrawiam!

#108361 remont

Napisano przez wojtekmoskala w 01 marzec 2018 - 10:35 w Hyde Park

Kto zrobi tani remont kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim? Dajcie znać.

#108344 Bol pleców

Napisano przez wojtekmoskala w 28 luty 2018 - 09:48 w Hyde Park

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwszy i nie ja ostatni, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

#108254 Rehabilitacja

Napisano przez wojtekmoskala w 13 luty 2018 - 09:14 w Hyde Park

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwsza i nie ja ostatnia, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

#108238 Szkolenia ppoż

Napisano przez wojtekmoskala w 09 luty 2018 - 11:15 w Hyde Park

Cześć, moja firma rozszerza się o dział, w którym będzie dość spore nasycenie materiałami łatwopalnymi. Niestety kwestie ochrony przeciwpożarowej traktowane do tej pory dość chaotycznie, więc szukam kogoś kto zadba o dokumentację, szkolenia, inne kwestie, o których prawdopodobnie nie mam pojęcia. Jakieś polecenia na Wrocław?

#108217 Oferty biznesowe

Napisano przez wojtekmoskala w 02 luty 2018 - 12:24 w Hyde Park

Mam zaufanie do firmy DTK&W i ich ogłoszeń. Korzystam z wyszukiwarki prawie rok i jeszcze jakiś problemów nie było. Mają profesjonalnie zaprojektowany serwis, wszystko jest czytelnie podzielone w kategorie, także mogę w miarę szybko do zleceń które mnie dotyczą dotrzeć. Szybko dosyłają informacje, mają sprawdzone dane a nie wyssane z palca.

#108215 Optyk w Myślenicach

Napisano przez wojtekmoskala w 02 luty 2018 - 09:03 w Hyde Park

Polecały mi ze trzy osoby optyka w GM więc podjechałem do nich ostatnio na badania i jestem zadowolony. Okulary zrobione na poczekaniu, na badanie trzeba było się tyle że telefonicznie umówić wcześniej. Optyk ma swój serwis w necie – eurooptyka.pl.

#108176 Zaluzje

Napisano przez wojtekmoskala w 26 styczeń 2018 - 11:14 w Hyde Park

Przymierzam się do zakupu żaluzji pionowych. Inwestycja dość duża, bo mam do zagospodarowania praktycznie kilka pięter w biurowcu. Macie namiar na dobre ekipy montażowe w Krakowie? Chodzi mi o produkt w jednym miejscu, doradztwo aranżacyjne, długoterminowe wsparcie serwisowe. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

#108173 Zarabianie na memach

Napisano przez wojtekmoskala w 25 styczeń 2018 - 09:45 w Hyde Park

Cześć, słyszeliście o metodach zarabiania na memach? W sumie stworzyłem kilka dość popularnych. Poszły w świat i teraz jestem wkurzony, że na tym w jakiś sposób nie zarobiłem ;/