Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika tert

Odnotowano 43 pozycji dodanych przez tert (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: sob, 06 lip 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#110844 W co mozna pograć sobie z dziewczyną

Napisano przez tert w 02 lipiec 2020 - 06:47 w Gry

Jak w temacie.

W jakie gry polecacie pograć sobie razem z dziewczyną? 

#110843 Cms dla sklepu internetowego

Napisano przez tert w 02 lipiec 2020 - 06:03 w Webmastering

Wczoraj odbyłem bardzo ciekawą dyskusję z potencjalnym Klientem na temat wyboru silnika dla sklepu internetowego.

Nie chodziło nawet o konkretne CMS-y, ale o zdefiniowanie kryteriów, którymi powinien kierować się przedsiębiorca „nie techniczny” przy podejmowaniu decyzji.

Wiem, że powstało już sporo opracowań na ten temat, ale mnie interesuje głównie opinia właścicieli sklepów internetowych lub osób, które na co dzień tymi sklepami zarządzają.

Jakie jest Wasze spojrzenie na ten problem?

#110841 Od czego zacząć i co trzeba wiedzieć? Strony www, hosting, domeny etc.

Napisano przez tert w 29 czerwiec 2020 - 13:20 w Webmastering

Jesli zamierzasz otworzyć sklep internetowy, musisz zastanowić się przede wszystkim nad tym, jaki cms dla sklepu będzie dobry. Jest ich wiele, oferują przeróżne funkcjonalności. Dobrze jest sugerować się w pierwszej kolejności bezpieczeństwem,  z uwagi na to, że w dzisiejszych czasach zwraca się na to szczególną uwagę.

Na tej stronie mozesz sobie na przykład poczytac o zaletach sklepów internetowych postawionych na Drupalu:

https://drupalcms.com.pl/

Po pierwsze bezpieczeństwo - system jest rozwijany przez wielu programistów, którzy są w stanie załatać ewentualne luki w  cms

Po drugie latwość pozycjowania

Po trzecie przejrzystość oraz wygoda

#110832 fajne darmowe strzelanki

Napisano przez tert w 23 czerwiec 2020 - 11:26 w Gry

Nie grywam raczej w te darmowe gry. Bo albo gra jest wyjatkowo kiepska i dlatego jest darmowa. Albo gra jest darmowa z uwagi na to, ze ma mikropłatności. I ostatecznie trzeba zapłacić o wiele wiecej za grę niż jakby się kupiło do gry klucz. Przez to przestałem grać na przykłąd w World of Tanks. Gra niby jest ok, ale jedynie na początku. Potem jak chce się coś osiągnąć, trzeba płaciś spora kasę za nowe czołgi. Mikropłatności są w grze moim zdaniem dobijające. 

Z najlepszych shooterów polecam

RED Dead Redemption 2

Battlefield 5

Far Cry 4

Który jest zresztą obecnie w bardzo dobrej promocji na Gamivo https://www.gamivo.c...search/genre/12

#110820 Jak wybrac dobrego dostawcę outsourcingu it

Napisano przez tert w 10 czerwiec 2020 - 09:57 w Hyde Park

Na kilka rzeczy

Na to jak kompleksowa jest oferta i co naprawdę firma Ci oferuje

Jakie ma doświadczenie oraz certyfikaty

Czy ma dostęp do najnowszych technologii

Jaki jest poziom kosztów oraz co obejmuje wycena

No i jakie sa relacje, jak dobrze się czujesz jesli chodzi o usługi

Zerknij sobie tutaj http://www.prasa24h....-co-wybrac.html Na stronie jest opisane jak wybrać odpowiednią firmę dla takich usług. 

#110815 Gdzie kupujecie legalnie klucze do gier

Napisano przez tert w 09 czerwiec 2020 - 13:07 w Gry

Jak w temacie. Szukam obecnie miejsca, w którym będe w stanie kupić legalnie klucz do kilku gier. 

#110786 Sejf w domu

Napisano przez tert w 12 maj 2020 - 12:39 w Bezpieczeństwo

Najlepiej taki sejf zaplanować sobie juz na etapie budowy domu albo remontu. Sejf wolnostojący nigdy nie zapewni Ci takiego poziomu bezpieczeństwa, jak sejf ktory będzie przytwierdzony do podłoża, ewentualnie który bedzie przytwierdzony do ściany. 

No i nie polecam kupowania sejfu w markecie. Ceny mogą Ci się wydawać bardzo korzystne, jednak powiedzmy sobie szczerze - takie sejfy zapewniają raczej mierną opiekę oraz mierne bezpieczeńśtwo.

Zerknij sobie najlepiej tutaj:

https://sejfexpert.pl/porady

Na stronie jest sporo porad w zakresie tego jak wybrać odpowiedni sejf. Oraz jak znaleźć dla niego odpowiednie miejsce. 

#110748 Jakie najlepsze słuchawki

Napisano przez tert w 14 kwiecień 2020 - 06:16 w Pozostałe programy

Panowie a jak to jest ze słuchem podczas słuchania w słuchawkach? 

Ktore są najbezpieczniejsze? 

#110710 Jaki serwis do kupowania biletów na koncerty

Napisano przez tert w 10 marzec 2020 - 12:44 w Pozostałe programy

Jak w temacie.Szukam obecnie dobrego serwisu do kupowania biletów na koncerty?

Doradzicie gdzie mozna bezpiecznie kupować? 

#110699 Aparat ortodontyczny w Krakowie

Napisano przez tert w 03 marzec 2020 - 07:32 w Hyde Park

Doradzicie u kogo można załozyć sobie aparat ortodontyczny w Krakowie? 

Będę musiał nosić i nie wiem w sumie do kogo się zglosić. 

#110696 Darmowe gry MMO - w jakie gracie i jakie polecacie?

Napisano przez tert w 28 luty 2020 - 07:42 w Gry

Gram głównie na komputerze. Osatnio w gry rpg, lubię grać w Wiedźmina chociaż czekam teraz na Cyberpunk, szkoda tylko, ze premiera gry została przesunięta bo chętnie bym sobie w kwietniu pograł.

No i zastanawiam się czy nie uczyć się gry na jakimś instrumencie Podstawy mam bo gram na gitarze ale ciągnie mnie do instrumentów klawiszowych oraz biorę pod uwagę naukę gry na pianinie. I pytanko czy w wieku 30 lat jest to jeszcze możliwe ?Da się w tym wieku nauczyć gry?

No i co wybrac? Keyboard czy pianino cyfrowe? 

#110691 Kupno garnituru dla siebie

Napisano przez tert w 27 luty 2020 - 07:59 w Hyde Park

Zobacz sobie w sklepie Dastan. Daję tutaj ich stronę www

https://sklep.dastan.pl/

Ostatnio zamawiałem tam garnitur, dobrej jakości. Poza tym w sklepie mozesz liczyć na fachowe doradztwo jaki model wybrać.

Nie wiem swoją droga czemu tak wiele osob kupuje nogawki zbyt długie... Najpopularniejsza nogawka średniej szerokości (ok. 20-22 cm) powinna swobodnie opadać, z przodu opierać się na przyszwie buta tworząc tylko jedno załamanie, zaś z tyłu sięgać do połowy cholewki nie załamując się.

#110671 Najlepsze konta bankowe

Napisano przez tert w 16 luty 2020 - 11:48 w Hyde Park

Jak obecnie przedstawia się kwestia kont bankowych? 

CZY SĄ JAKIEŚ DARMOWE? 

#110670 Jakie agd do mieszkania

Napisano przez tert w 16 luty 2020 - 11:47 w Pozostałe programy

Cześć, W najbliższym czasie będę wykańczał mieszkanie i mimo wielu godzin poświęconych na przeglądanie sprzętu AGD nadal wiem że nic nie wiem :E
Potrzebowałbym:
1. Lodówka (z zamrażarką na dole, nofrost, jeszcze nie wiem czy do zabudowy czy wolnostojąca)
2. Zmywarka (do zabudowy)
3. Piekarnik
4. Okap
5. Płyta indukcyjna
6. Pralka (pewnie z eco-bubble)

#110658 Jak się odchudzać?

Napisano przez tert w 05 luty 2020 - 07:02 w Hyde Park

Bardzo ważne tutaj są

odpowiednia dieta

odpowiednia dawka aktywności fizycznej

Jak również systematyczność

Lepiej jest codziennie przeznaczyć pół godziny na cwiczenia niż raz w tygodniu kilka godzin.....

Jesli nie macie czasu na codzienne ćwiczenia na siłowni, polecam zastanowić się nad elektrostymulacją: http://skawina24.com..._krakowie_.html

Obecnie chodzę i mozna dzięki temu ładnie wymodelować ciało jak rownież je wzmocnić. 

#110657 Drukarnia w Łodzi

Napisano przez tert w 05 luty 2020 - 06:58 w Pozostałe programy

Czy na forum są moze osoby z Łodzi.

Macie obeznanie w drukarniach w mieście ?

Mam do zlecenia spory zestaw folderów na event reklamowy i nie wiem do kogo się z tym zgłosić. 

Fingerprint:

https://www.fingerprint.pl/  - daję tutaj namiary. Drukarnia z Łodzi, ale jeśli nie chce Ci sie do nich fatygować stacjonarnie, mozesz wszystko zlecić przez internet. Maja włąsne studio graficzne tak więc mogą zerknąć na Twoje projekty i podpowiedzieć czy nie ma niczego do poprawki.

W przypadku większego zamówienia mozesz liczyc na spore zniżki. Drukowałem w drukarni wiele razy i najbardziej podoba mi się u nich terminowość. Jeśli obiecają, ze zamówienie będzie zrealizowane do tego i tego dnia to mozesz liczyć na to, ze tak właśnie będzie. 

#110644 Jak tanio zwiedzić Paryż

Napisano przez tert w 29 styczeń 2020 - 14:08 w Hyde Park

Wybieramy się na kilka dni do Paryża.

Doradzicie moze jak tanio zwiedzić Paryż? 

Co warto na miejscu zobaczyć? 

#110637 Eleganckie buty

Napisano przez tert w 26 styczeń 2020 - 10:49 w Hyde Park

Doradzicie jakieś eleganckie buty w sklepach? 

Szukam promocji na jakies oxfordy. Wybieram sie na wesele w czerwcu i chciałbym sobie kupić buty nieco wcześniej. 

#110622 Bóle pleców jak leczyć

Napisano przez tert w 22 styczeń 2020 - 08:59 w Pozostałe programy

Niech pomyslę, pracujesz przy komputerze?

Stara prawda mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć, lecz najczęściej jest tak, że „budzimy się”, gdyż pojawiają się pierwsze oznaki bólu czy dyskomfortu, wniosek z tego taki, że nasz kręgosłup już doznał jakiegoś uszczerbku, bo ból sam z siebie się przecież nie wziął.

Polecam pływanie jak rownież długie spacery

Jeśli to nie pomoze to dobrze jest skontaktować sie z rehabilitantem:

https://instytutbocz...na-czym-polega/

Niech wskaże Ci jakie ćwiczenia są odpowiednie aby poprawić Twój stan. 

#110618 Słuchawki a słuch

Napisano przez tert w 20 styczeń 2020 - 07:22 w Hyde Park

Słucham obecnie muzyki w słuchawkach dousznych.

CZY SŁUCHANIE MUZYKI W TEGO TYPU SŁUCHAWKACH MOZE USZKADZAĆ SŁUCH? 

#110603 Operacja plastyczna uszu

Napisano przez tert w 30 grudzień 2019 - 08:42 w Hyde Park

Czy ktoś moze zdecydował sie na korektę uszu?

Czy jesteście z efektu zadowoleni? Gdzie wykonywaliście?

#110591 Jakiej muzyki słuchacie?

Napisano przez tert w 24 grudzień 2019 - 09:50 w Muzyka

Muzyki w bardzo rożnych rodzajach
rocka alternatywnego
klasyki ( polecam szczególnie podczas pracy bo mi osobiście o wiele łatwiej się przy takiej muzyce skupić)
bluesa
soulu
czasami jazzu

Zastanawiałem sie na nauce gry na instrumentach. Interesują mnie perkusje. Czy jednak w wieku 30 lat da sie nauczyć gry?

#110590 Jakiego typu obuwie do garnituru polecicie

Napisano przez tert w 24 grudzień 2019 - 09:43 w Hyde Park

Oxfordy to buty bardzo eleganckie. Jesli ktoś ma wiele formalnych okazji przed soba, na które moze je nałozyć to warto kupić. Jednak moim zdaniem bardziej praktyczne są derby. Polecam szczególnie w brązowym kolorze, bo dobrze będą komponowały sie z granatorym garniturem.

Warto zainwestować w dobrej jakości buty, które posłużą ci przez lata. Wybierz model jak najprostszy, a będziesz miał pewność, że oprze się zmiennym się trendom.

Jeśli szukasz obuwia najlepszej jakosci, polecam to miejsce:

W sklepie mają buty od wielu dobrych marek. 

#110550 Jak dobrze wynająć biuro

Napisano przez tert w 09 grudzień 2019 - 07:38 w Bezpieczeństwo

Przymierzam się w najbliższym czasie do wynajęcie mojego pierwszego biura.

Czym kierować się przy wynajmie? 

Jak dobrze wynająć lokal? 

#110549 Gdzie na ferie zimowe

Napisano przez tert w 08 grudzień 2019 - 10:09 w Pozostałe programy

Gdzie planujecie wybrać się na ferie zimowe? 

Macie jakieś zaplanowane ciekawe kierunki ?