Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika kastan

Odnotowano 25 pozycji dodanych przez kastan (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 21 mar 18 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#109180 Dostawcy internetu Kielce

Napisano przez kastan w 11 lipiec 2018 - 09:52 w Internet

Czemu stacjonarny? Bo to nie tylko internet dla mnie, tylko też dla pozostałych domowników, pod różne urządzenia.

Kiedy jestem w drodze to mi wystarczy te kilka GB które mam na prepaidzie.

Chodzi o odpowiednią ofertę do domu pod większą liczbę osób i urządzeń.

#109169 Dostawcy internetu Kielce

Napisano przez kastan w 10 lipiec 2018 - 10:07 w Internet

Ktoś sprawdzony z Kielc? Chodzi o internet stacjonarny.

Pewna i jakościowa usługa, w normalnej cenie.

Nie oczekuję wypasionych parametrów - bardziej niezawodnie działającej sieci.

U kogo macie internet?

#108989 Programy do zarządzania firmą

Napisano przez kastan w 13 czerwiec 2018 - 06:29 w Pozostałe programy

U nas też padło na Berberis i mimo że to dopiero początki, to jednak program oceniamy zdecydowanie pozytywnie.

Ma wiele plusów, a pod względem zarządzania, planowania, optymalizacji - super.

Tyle, że tam na stronie systemu macie różne wersje programu. Trzeba to dopasować tak, żeby zrobiło wam istotną różnicę.

To kluczowe. 

#108580 Programy do zarządzania firmą

Napisano przez kastan w 06 kwiecień 2018 - 06:30 w Pozostałe programy

Jakich rozwiązań używacie do zarządzania działalnością?

Po jakich systemach możecie powiedzieć, że ich wprowadzenie faktycznie wiele wam dało? 

#108503 Far Cry 5 - niebawem premiera!

Napisano przez kastan w 22 marzec 2018 - 14:37 w Hyde Park

Już można normalnie zamawiać z polskich sklepów, w Empiku wersja na PS4 jest za 210 zł - http://www.empik.com...87,multimedia-p

Ale to cena jeśli macie kartę Empiku. Bez karty jest drożej. Ale ją normalni wyrabiacie na stronie. Dzisiaj zamówiłem. Mam info, że dostawa w ciągu trzech dni.

Tak dla czystego sumienia jeszcze spytam - widzieliście to gdziekolwiek dostępne za mniejsze pieniądze? 

#108286 Jaki router kupić

Napisano przez kastan w 20 luty 2018 - 13:45 w Sprzęt sieciowy

Coś od Netgear. Model to kwestia budżetu, ale pod każde wymagania, można jakiś sprzęcik dopasować.

Ogólnie Netgeary są niezawodne. Nie sprawiają żadnych problemów i tak właśnie powinno być.

#108088 Jaki system CRM ?

Napisano przez kastan w 15 styczeń 2018 - 07:29 w Pozostałe programy

Opis najwyższych, najbardziej funkcjonalnych wersji Berberis macie tutaj -  https://bms.krakow.p...unkcjonalnosci/

Należy je tak dopasować, żeby one robiły różnicę i dawały to coś. W sensie - dobierzcie je pod oczekiwania firmy.

Tutaj macie już pełną gospodarkę magazynową, tworzenie skryptów, integrację z innymi systemami i wiele innych możliwości.

Starajcie się to dopasować jakoś z głową. 

#108081 VPS pod mały sklep

Napisano przez kastan w 11 styczeń 2018 - 16:21 w Webmastering

VPS w Hekko. Już było. Porządne maszyny masz, w normalnej cenie dostępne. Najmniejszy serwer za 14 zł miesięcznie.

Dobre warunki, bo w sumie za tyle masz też średniej wielkości konto hostingowe.

Zatem bardziej pytanie brzmi - jak zamierzacie to wykorzystać. 

#108080 VPS, czy serwer dedykowany?

Napisano przez kastan w 11 styczeń 2018 - 16:20 w Webmastering

W hekko masz VPSA za 14 zł miesięcznie. Ale często jeszcze z dodatkowymi rabatami.

Tak czy siak chodzi o to, żeby ten serwer działał niezawodnie, nie sprawiał problemów, bo to kluczowe.

Nie może to być usługa byle jaka. Raczej dobierajcie to tak, żeby mieć święty spokój. 

#107978 VPS, czy serwer dedykowany?

Napisano przez kastan w 19 grudzień 2017 - 16:01 w Webmastering

Usługi tego typu powinno się wybierać na pewnych, niezawodnych hostingach, a nie usługach przypadkowych.

Wtedy wszystko działa niezawodnie, nie sprawia problemów. A sami musicie już ocenić to, jakich parametrów potrzebujecie i dlaczego akurat takich. 

Każdy to powinien dobrać tak, żeby serwer nie sprawiał problemów. 

#107977 serwer dedykowany - strona z filmami

Napisano przez kastan w 19 grudzień 2017 - 15:59 w Webmastering

Napisz do hekko, nich ci dadzą konkretne info jakich parametrów i jakiego konta potrzebujesz, żeby wszystko dobrze działało.

I wtedy na spokojnie - całość powinna niezawodnie śmigać i nie sprawiać problemów.

Z mojego doświadczenia - kawał niezawodnej usługi. 

#107976 [NetBOMB.pl] Tylko dzisiaj wszystkie pakiety hostingowe 50% taniej

Napisano przez kastan w 19 grudzień 2017 - 15:56 w Webmastering

Hekko ma taki rabat na stałe - na ich blogu macie kod, który daje 50 proc. zniżki ;-) 

#107872 Jakie mydło jest najlepsze?

Napisano przez kastan w 11 grudzień 2017 - 13:10 w Hyde Park

Mydło 7 ziół od HB wystarczy i powinno zrobić różnicę.

Ale oczywiście mocna zmiana zawsze wymaga czasu, systematyczności i odpowiedniego stosowania.

Dopiero wtedy powinno się wam udać docelowo uzyskać fajny efekt.

Kwestia odpowiedniej pielęgnacji. 

#106741 VPS niemiecki

Napisano przez kastan w 08 wrzesień 2017 - 14:49 w Webmastering

Ale koledze chodziło o VPSa, a nie konto dzielone. To delikatnie mówiąc - różnica ;-)

#106739 Jak zarobić na stronie internetowej?

Napisano przez kastan w 08 wrzesień 2017 - 11:02 w Webmastering

Wyniki mam coraz lepsze, ale najważniejsze, że po prostu w końcu widać jakieś efekty mojej pracy.

Nie jest łatwo zarabiać na stronach, bo jednak ktoś musi kliknąć i dokonać zakupu.

Programów z płatnością za sam klik jest bardzo mało. Nie chcę na razie pisać o liczbach.

Dla mnie najważniejsze, że  w końcu coś zaczyna się dziać.

#106730 VPS niemiecki

Napisano przez kastan w 07 wrzesień 2017 - 14:59 w Webmastering

Jupe stało w Niemczech, ale wiem, że Hekko przenosiło ten serwer. Zorientuj się - mieli dobre ceny i sensowne warunki.

#106729 Certyfikat SSL - warto?

Napisano przez kastan w 07 wrzesień 2017 - 14:57 w Webmastering

Sklep musi posiadać ceryfikat, ale zakładam, że ze względu na akcje jakie robi Chrome, z czasem wszystkie serwisy je będą posiadać.

Chodzi o te ostrzeżenia. To już się pojawia? 

#106728 SSL - czy warto?

Napisano przez kastan w 07 wrzesień 2017 - 14:56 w Webmastering

W Hekko masz to za darmo do hostingu. Nie do końca roku - od dawna to dają do wybranych pakietów.

Ostatnim razem przy przedłużaniu usługi też dostałem kod, który pozwalał mi za darmo kupić ceryfikat. 

#106727 VPS, czy serwer dedykowany?

Napisano przez kastan w 07 wrzesień 2017 - 14:54 w Webmastering

Wystarczy? Przecież wiele sklepów na spokojnie poradzi sobie na koncie dzielonym.

Tzn. wiele zależy od skryptu i wielkości sklepu, ale ogólnie pod większość tych sklepów nie ma potrzebny stawiania na dedyk!

#106726 Jaką domenę wybrać?

Napisano przez kastan w 07 wrzesień 2017 - 14:53 w Webmastering

A ile macie tam za przedłużenie?

Odpowiedni adres zawsze da się znaleźć - przecież nikt poważny nie szuka domeny tanieksiazki.pl

Firma powinna działać pod konkretną nazwą, którą da się zapamiętać. 

#106430 Jaki system CRM ?

Napisano przez kastan w 25 sierpień 2017 - 06:25 w Pozostałe programy

Zawsze wychodziliśmy dobrze. Nie podam ci dokładnie procentów, ale po prostu z chwilą wprowadzenia tego systemu od razu mieliśmy lepsze wyniki dzienne/miesięczne. Udało się trafiać w ten sposób znaleźć naprawdę kilku mocnych klientów. Co ciekawe - kilku samych nas pytało jak to zrobiliśmy. Dostawali namiary na weBBell od nas. Niby takie proste rozwiązanie, a za to jaki efekt...

#106404 Jaki system CRM ?

Napisano przez kastan w 22 sierpień 2017 - 06:32 w Pozostałe programy

Najlepiej po prostu testować. Przecież macie darmową wersję systemu. Skoro tak, to niczego się nie ryzykuje, nie wydacie ani grosza.

A przecież to, jak działa system, czy jest funkcjonalny, czy faktycznie zrobi różnicę, widać niemalże natychmiast.

Kilka kliknięć, przejść pomiędzy funkcjami i już możecie ocenić czy mówimy o systemie funkcjonalnym.

Ale co do tego, to raczej nie będziecie mieć wątpliwości. 

#106339 Jaki system CRM ?

Napisano przez kastan w 08 sierpień 2017 - 06:32 w Pozostałe programy

Ale też na podstawie rekomendacji.

Testy testami, ale wszystkiego w nich nie sprawdzisz, wszystko ci w nich nie wyjdzie.

Niektóre funkcje mają zastosowanie dopiero z czasem. Z czasem też rozumiesz zależności pomiędzy funkcjami systemu.

O większości tego info można oczywiście poczytać na stronach systemu, no ale właśnie - trzeba najpierw przez to przebrnąć.

Zresztą - ja wszystkim przy takich rozwiązaniach radzę najpierw poznać bazę wiedzy, a dopiero później pójść dalej. 

#106326 Jak zarobić na stronie internetowej?

Napisano przez kastan w 03 sierpień 2017 - 08:14 w Webmastering

Przez ten miesiąc zauważyłem wiele plusów systemu w stosunku do innych - szczególnie pod względem programów, jakie się tam pojawiają.

Bo większość faktycznie mają na wyłączność - Wezyr, TUI, ogólnie bardzo dużo mają ciekawych programów z tematyki turystycznej.

Podoba mi się to. Sporo pojawia się również z finansów. Na razie trudno mówić o wielkich zyskach, ale wiem, że one na bank przyjdą.

Pracuję nad tym ;-)

#106324 Jaki system CRM ?

Napisano przez kastan w 03 sierpień 2017 - 06:39 w Pozostałe programy

Bo nie jest. Tylko na podstawie testów można coś takiego w sumie ocenić, ale patrząc na oko, po funkcjach i po tym, co ludzie piszą w sieci, raczej cudów to bym się nie spodziewał. Pamiętajcie, że sens mają wyłącznie takie systemy CRM, które istnieją od dawna, są nieustannie rozwijane, a nie stoją w miejscu. W tej branży akurat wciąż się wiele zmienia. System CRM musi być dopracowany. Ludzie biorą go po to, żeby mieć jakieś efekty jego zastosowania!