Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Robotek

Odnotowano 15 pozycji dodanych przez Robotek (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 27 lut 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#22863 Wyszła aktualizacja do Mio C

Napisano przez Robotek w 16 marzec 2009 - 18:44 w Śmietnik

Mio udostępnia bezpłatną aktualizację map do serii C, szczegóły jak pobrać są na stronie producenta (ogólnie wysyła im się dowód zakupu i przysyłają płytkę z aktualizacją, jakoś inaczej jak jest na kartę ale wszystko jest napisane). Płaci się jedynie za wysyłkę ale update jest konkretny więc na pewno warto się w to pobawić

#24485 gry banalne

Napisano przez Robotek w 09 grudzień 2008 - 15:37 w Gry

http://www.miomoov.e....php?language=0
Elvis jedzie do kumpla na flaszkę :/

#24486 Jaki nawigator warto kupić?

Napisano przez Robotek w 09 grudzień 2008 - 15:27 w Pozostałe urządzenia

Mam MioMap, czyli to co defaultowo w Moovach. Możliwe, ze to zakazana opcja w Niemczech? A w ogóle czytałem gdzies , że nowe modele Moov 310 i 370 są wyposażone w najnowszą technologię TMC? Nie wiedziałem, że to w ogóle jest w Polsce. Bo to z fal radiowych idzie, tak?

#24676 Euro 2012 i Toaleta 2012

Napisano przez Robotek w 17 listopad 2008 - 21:48 w Hyde Park

Strasznie wam dziękuję!!Dam znać czy wygrałem jak się okaze ale chyba nie bo tam jest dużo zdjęc które mają dużo więcej odsłon wiec pewnie i głosów. Chociaz nie wiem na jakiej zasadzie zjecie wygrywa bo przecież chyba nie chodzi o to, żeby wygralo najwyżej ocenione bo tam głównie brzydkie toalety są...Sam nie wiem...

#24740 Seriale

Napisano przez Robotek w 30 październik 2008 - 14:36 w Film

Znacie Nip Tucka? To chyba leci w TV jako "Bez skazy". Mistrzowskie, obejrzałem już 5 serii, czekam na 6. Polecam wszystkim!

#24741 W jakich sieciach macie komórki ?

Napisano przez Robotek w 30 październik 2008 - 14:35 w Telefonia GSM

Ja mam cały czas w Orange, od 8 lat już i NIENAWIDZĘ tej firmy. Za przeproszeniem rżną klienta na każdym kroku, w ogóle nie dbają o obsługę stałych klientów i lepsze oferty mają dla osób nowych niż dla przedłużającyh umowe. Co prawda umowę mam jeszcze kilka miesięcy ale już podpisałem kojeną z Erą i będę kończył współpracę z Orangem!!

#24742 Euro 2012 i Toaleta 2012

Napisano przez Robotek w 30 październik 2008 - 14:31 w Hyde Park

Jest strona, na którą sie wrzuca zdjęcia toalet, potem głosuje i iPhone'y są do wygrania:
www.toaleta2012.pl
Jak ktos nie zamierza brać udziału to pliz, zagłosujcie na zdjęcie mojego kibelka:)
http://toaleta2012.p...cie.html?id=199
Przynzacie, że niezłe to?

#25030 Jaki nawigator warto kupić?

Napisano przez Robotek w 01 lipiec 2008 - 15:57 w Pozostałe urządzenia

Chciałem jeszcze nawiązac do tego wątku, potrzebuję pomocy bo nie wiem czemu ale ostrzerzenia przed radarami w niemczech mi nie działają...Ktoś może wie czemu tak moze byc?Podkreslam, ze w pozostałych krajach wszystko działa prawidłowo

#25049 Jaki nawigator warto kupić?

Napisano przez Robotek w 16 czerwiec 2008 - 11:27 w Pozostałe urządzenia

Po długim namyśle kupiłem Mio z serii Moov. Poszedłem za Twoją radą i pogadałem z paroma taksiarzami i jeśli chodzi o urządzenia dedykowane (a nie chcę, żeby był przeładowany bajerkami) to mio są niezłe. Podobno nowa seria ma znacznie lepszą mapę, są dwie darmowe aktualizacje i ma jeszcze jakiś system dzieki któremu szybciej łapie sygnał. Jestem zadowolony. Dzięki za rady!

#25218 Jaki nawigator warto kupić?

Napisano przez Robotek w 11 maj 2008 - 12:58 w Pozostałe urządzenia

Planuję kupić gps-a tylko nie mam zielonego pojecia jaki model i jaką firmę wybrać. Wiem na pewno, że nie chcę Asusa, bo nie lubię ich produktów. Czy ktos ma jakieś swierze doswiadczenia z tego rodzaju sprzętem? Z góry dzieki.

#25504 no comments....

Napisano przez Robotek w 02 marzec 2008 - 15:01 w Film

ale filmik...
http://www.smog.pl/w...ne_testy_plusa/

#25505 smieszna zabawa w necie

Napisano przez Robotek w 02 marzec 2008 - 14:58 w Gry

www.odciagnijgo.pl - podobno jest jakas ukryta komenda, ktora laska wykonuje, ja jeszcze nie wiem co to, jak ktos rozszyfruje, dajcie znac!

#25506 Przeciek z plusa?

Napisano przez Robotek w 02 marzec 2008 - 14:54 w Humor

niezła jazda. obczajaliście to?
http://www.smog.pl/w...ne_testy_plusa/

#25507 Widzieliście jak śmiesznie IPlus wymyślił?

Napisano przez Robotek w 02 marzec 2008 - 14:45 w Sieci komputerowe

odciagnijgo.pl - znacie to?

#25684 Webcam - jaką wybrać?

Napisano przez Robotek w 18 grudzień 2007 - 21:19 w Pozostałe urządzenia

A to wlasnie ten model ma te wszystkie akcje graficzne? ze mozna tam jakies przebrania dorysowywac, czy jakies tla?
Jak sie sprawdza ta funkcja sledzenia ruchu? a raczej sledzenia obiektu ;)