Na stronach gdzie są filmiki z innych stron niż youtube, czyli np jak są filmiki vimeo i podobne. Obojętnie czy się zbuforuje czy nie, zawsze miałem tak, że jak się przewineło nawet jak nie było zbuforowane, to zaczął ładować od tego momentu gdzie się przewinęło.
jak sie zaladuje, to przy probie przewijania i tak wlacza sie od nowa. natomiast kiedys pomimo nie zaladowanego buforu, przewijalem, chwile czekalem i od tego momentu zaczelo sie ladowac .
przeinstalowanie chrome pomoglo ale tylko w gif-ach, odtwarzają sie normalnie, problem z przewijaniem filmow jest nadal.
odinstalowalem flash-a i chcac zainstalowac od nowa na stronie wyskakuje " Twoja przeglądarka Google Chrome posiada wbudowaną wtyczkę Adobe® Flash® Player. Po udostępnieniu nowej wersji Flash Player, Google Chrome automatycznie się zaktualizuje. "
zainstalowalem z pozycji firefox, lecz dalej to samo...
z góry zaznaczę, że przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi.
Problem tkwi w tym, że od pewnego czasu (a dokładnie od zmiany internetu) mam problem z działaniem gif-ów na stronach (nie poruszają się) oraz gdy jest jakiś filmik to nie idzie przewinąć, leci filmik i przewijając włącza się od nowa.
Tydzień temu zmieniłem internet, ze stałego łącza na internet mobilny T-mobile.
Komputer jest nowy, i dotychczas nie było takiego problemu.
Podkreślam, że wyłączenie przyśpieszenia sprzętowego w flashu nie poprawiło nic, tak samo wyczyszczenie danych przeglądarki i CCleaner też nic nie pomógł.
Dane techniczne:
Laptop - Asus x53s
Procesor - Intel Core i3-2310M, 2.1 GHz
Pamięć - 8 GB
Grafika NVIDIA GeForce 610m - 2GB
System- Windows 7 64Bit
Wersja Flash Player - 11.6.602.171
Przeglądarka - Chrome najnowsza, problem potwarza się na Firefox i Explorer
Internet - pobieranie 2.53 Mbps wysyłanie 0.54 Mbps