Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Laleczka

Odnotowano 15 pozycji dodanych przez Laleczka (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: sob, 08 cze 19 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#108069 VPS, czy serwer dedykowany?

Napisano przez Laleczka w 09 styczeń 2018 - 17:09 w Webmastering

Firehost ma darmowe testy VPSa. Siedzimy na tym serwerze od bardzo dawna, nie ma żadnych problemów, a jednak plusów ogrom. 
Zróbcie sobie ten test, zobaczcie jak działa. Mamy u nich również shareda i też jest w porządku.#106735 Jak zarobić na stronie internetowej?

Napisano przez Laleczka w 07 wrzesień 2017 - 17:29 w Webmastering

I jak ci idzie? Jak z kasą? Wyciągasz jakieś zarobki ze swoich stron? 
Optymalizujesz działania? #106408 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 23 sierpień 2017 - 18:07 w Pozostałe programy

Jak w ostatnim czasie wychodzisz na weBBell? Mamy coraz lepsze wyniki, ale też popracowaliśmy nieco nad ruchem. W sensie - więcej mamy go z wyszukiwarki, jest dużo bardziej konkretny i faktycznie procent klientów coraz wyższy. Zaczynamy w końcu rozróżniać wartościowość ruchu w zależności od jego źródła.#106403 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 21 sierpień 2017 - 16:19 w Pozostałe programy

Ale żeby można było uwierzyć rekomendacjom, to musza one pochodzić od kogoś pewnego, a nie przypadkowego.
I nie jest łatwo znaleźć firmę, która ma dokładnie ten system i chce się podzielić swoją wiedzą na ten temat.#106338 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 07 sierpień 2017 - 18:09 w Pozostałe programy

Zatem może nie oceniajmy który jest lepszy na podstawie "tak nam się wydaje".
Z Berberis zaczynaliśmy na podstawie testów i ocen innych - pozwómy innym ludziom na to samo.
Ogólnie sytuacja wygląda jak wygląda - systemów jest wiele, ale tylko część z nich jest odpowiednio dopracowana i rozwijana.#106323 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 02 sierpień 2017 - 17:04 w Pozostałe programy

Tak na szybko przejrzałam opcje, ceny, funkcje tego drugiego systemu i jakoś średnio go widzę jako lepszy od Berberisa.
Ale to oceńcie sami. W zasadzie widać wszystko po liście funkcji. Z drugiej strony racjonalnie jakość działania ocenicie dopiero po normalnych testach - po pobraniu aplikacji i poznaniu funkcji.#99398 Jak zarobić na stronie internetowej?

Napisano przez Laleczka w 05 lipiec 2017 - 18:08 w Webmastering

Kiedy Zanox zmienił sie w Awin, pozmieniali mocno system od wewnątrz. W końcu całość zaczęła być na czasie, wyglądało to zdecydowanie korzystniej. Łatwiej się tym wszystko operuje, dociera w poszczególne miejsca. Jeśli widziałaś np. system Tradedoublera to wiesz, jak dramatycznie niefunkcjonalny może być tego typu system. Zero domyślności. Ale w innych systemach jest podobnie. 
#99280 VPS pod mały sklep

Napisano przez Laleczka w 26 czerwiec 2017 - 20:16 w Webmastering

Nawet najmniejszy pakiet od Firehost - ale VPS. U nich VPSa testujecie całkowicie za darmo, powinien działać niezawodnie.
I coś takiego wystarczy nawet pod bardziej wymagające sklepy, duże, ze znaczną ilością produktów.
A kluczowe znaczenie ma po prostu odpowiednie działnie - to wszystko.#99072 Jak zarobić na stronie internetowej?

Napisano przez Laleczka w 03 czerwiec 2017 - 08:37 w Webmastering

Nikt za ciebie nie sprawdzi programów Awin, sam musisz testować, brać pod uwagę różne ustawienia strony i nie tylko. Dopiero z czasem dochodzi się do pewnych wniosków. Na pewno nie jest tak, że od razu strony będą generowały jakieś mega dochody, nawet mimo ruchu. Do wniosków sam dojdziesz. 
#98895 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 16 maj 2017 - 17:31 w Pozostałe programy

W podręcznikach Berberis masz również screeny. Wszystko widać na fotach - bardziej konkretnie tego nie da się opisać. Moim zdaniem ogarnięto to w taki sposób, że nawet laik bez większych problemów sobie poradzi. Wiadomo, że te wyższe wersje systemu to już inne wymagania. Część funkcji będzie wymagała pomocy specjalisty - dobrze mieć informatyka w firmie, albo po prostu pozostaje jeszcze szkolenie organizowane przez BMS.
#98868 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 13 maj 2017 - 11:42 w Pozostałe programy

Na stronie producenta programu masz cały podręcznik z opisem wszystkich funkcji. Na tym możesz bazować, ale oni jednocześnie mają bardzo dobrze działający support. Masz problem, to dzwonisz i dostajesz odpowiedź. Nie błądź - jeśli nie wiesz jak coś ustawić, to pytaj. Od tego jest support. No i postaraj się poznać wszystkie funkcje, jakie tam mają.
#98848 Jak zarobić na stronie internetowej?

Napisano przez Laleczka w 11 maj 2017 - 17:50 w Webmastering

Ja działam przede wszystkim w finansach i turystyce - właśnie pod te tematyki prowadzę serwisy i na nich najlepiej wychodzę. Jakie programy są najbardziej godne uwagi? Głównie działam na programach Awin. Możesz bardziej kojarzyć jako stary Zanox. To taka platforma, gdzie masz programy partnerskie różnych firm w jednym portalu. Według moich doświadczeń najlepiej sprzedają się promocje i znane marki. Jeśli masz popularny serwis i zbierasz wiele leadów, to na spokojnie możesz się z tego utrzymywać.
#98838 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 10 maj 2017 - 17:59 w Pozostałe programy

Każda wersja systemu coś daje, ale to, jakiej wersji potrzebujesz, zależy od typu działalności.
Wprowadzanie danych? Nie zajmuje długo, a generuje porządek. Poza tym w jednej aplikacji wykonujesz szereg przeróżnych czynności.
To ogromne uproszczenie, bo widać zależności, kto za co odpowiada itp.#97101 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 25 styczeń 2017 - 18:31 w Pozostałe programy

Zastanawiamy się właśnie nad wersją oprogramowania, bo jednostanowiske odpadają, u nas jest zbyt wiele osób, które działają na poszczególnych etapach całej produkcji/sprzedaży/obsługi klienta. Bliżej jesteśmy raczej tych najwyższych wersji, ale z drugiej stronyy widzę tam opcje, których na pewno byśmy nie wykorzystali. Orientujesz się czy jest opcja ich wyłączenia na zasadzie takiej, że zmniejszy to nam koszty?
#97024 Jaki system CRM ?

Napisano przez Laleczka w 23 styczeń 2017 - 18:53 w Pozostałe programy

Ale wy działacie dokładnie na jakiejś wersji? Bo jak rozumiem nie na tej minimalnej? Ok, widzę na stronie konkretne porównanie różnych wersji oprogramowania, ale gdzie są stawki dla poszczególnych? Można to sprawdzić online?