Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika DarthRevan

Odnotowano 11 pozycji dodanych przez DarthRevan (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 21 paź 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#25682 Jaka płyta pod AM2

Napisano przez DarthRevan w 21 grudzień 2007 - 17:43 w Procesory, płyty główne i RAMy

Ten abit to może i dobry ale nie do OC ;) Jeśli chodzi o jego możliwości to zapewne są takie same jak mojego asusa M2N

#26110 Jaka płyta pod AM2

Napisano przez DarthRevan w 08 sierpień 2007 - 20:57 w Procesory, płyty główne i RAMy

Wszysko ok Też chciałem tą płyte Ale nigdzie jej nie ma :)

#26113 Jaka płyta pod AM2

Napisano przez DarthRevan w 06 sierpień 2007 - 20:55 w Procesory, płyty główne i RAMy

...ale mam dylemat Chce zmienić płyte z sygnaturki i tu jest problem Na jaką? Musi być dobre OC i dźwiękówka Myślałem na DFI ale kłopoty ze zmianą chłodzenia... A ASUSy z wyższych półek są dla mnie za drogie No więc jaką

#26114 Karta graficzna do nowego komputera

Napisano przez DarthRevan w 06 sierpień 2007 - 20:50 w Karty graficzne i monitory

Ja bym bral cos z 512mb bo 256 to juz malo, np. poczciwy Call of Duty 2 na max kladzie kazda karte ,ktora ma mniej niz 512mb pamieci...a co do firmy to juz wojna pokolen :)

Z tym też jest różnie A co do CoD 2 to jakiś kit wciskasz Jak grasz w 1024 x 768 to 256 starcza na luzie Zwłaszcza jak karta jest z wyższej półki

#26121 Jakie kupić Ramy ?

Napisano przez DarthRevan w 05 sierpień 2007 - 20:59 w Procesory, płyty główne i RAMy

więc podaj choc jeden powód dla którego warto kupić markowe droższe często o prawie 100 zł kości -chyba że chodzi ci o 'skok' wydajności rzędu 1 procent...brak słów...

Markowe ramy teraz to żadne duże pieniądze Nawet za 2 giga Markowe nie koniecznie kupuje się tylko do podkręcania Tam gdzie zależy na super stabilności i niezawodności tam takie są dobre A radiatory to nie jest zbedny dodatek dla zwykłego usera bo dzisiejsze pamięci rozpraszają duże ilości ciepła

#26170 Jakie kupić Ramy ?

Napisano przez DarthRevan w 27 lipiec 2007 - 19:41 w Procesory, płyty główne i RAMy

Kolejna genialna wypowiedź Akurat RAMu nie opłaca się brać najtańszego Zwłaszcza jak ktoś planuje nawet minimale podkręcanie Teraz można tanio upolować pamiątki na układach Micron D9GHM

#26171 Karta graficzna do nowego komputera

Napisano przez DarthRevan w 27 lipiec 2007 - 19:36 w Karty graficzne i monitory

No jest subiektywna A XT bije tego GS'a na głowe A ze sterami to mają problemy tylko posiadacze GeForce'a Bo jakoś jak ktoś ma ATI to nie narzeka Tak na marginesie kłopoty ze sterami to w większości mają układy r600 Bo pod dx9 wszystko ok

#26174 Karta graficzna do nowego komputera

Napisano przez DarthRevan w 27 lipiec 2007 - 11:53 w Karty graficzne i monitory

tylko ps i vs mają się tak do wydajności kart jak mhz do wydajności procków-niewiele mają wspólnego porównując konkurentów-polecam ci rodzinkę geforce bo ati mają mocne odchyłki w wydajnościach w poszczególnych grach-pomimo że bym wybrał 8600 gt to ci proponuję 7900 gs skoro tak ci zależy na wydajności (porównywalnej zresztą troszkę tylko na korzyść 7900)

Śmieszny jesteś Im nowsza gra tym bardziej gorzysta z PS i VS I tu lepszą pozycje ma Radeon

A co odchyłów w wydajności to są one tylko w grach ze znaczkiem "NVidia meant to be played"

A więc sponsorowanych cześciowo przez nVidie :P :mrgreen:

#26181 Jakie kupić Ramy ?

Napisano przez DarthRevan w 26 lipiec 2007 - 19:06 w Procesory, płyty główne i RAMy

A u mnie dual daje coś więcej Windows ładuje się ponad 3x szybciej Bez duala ładuje się jak
przejdzie 10 kresek a w dualu w niecałe 3 kreski :P

#26188 Karta graficzna do nowego komputera

Napisano przez DarthRevan w 25 lipiec 2007 - 21:41 w Karty graficzne i monitory

Wszystkie sobie dobrze radzą Tylko nie na każdej chłodzenie wytrzyma A co rywlizacji x1950 pro vs 7900GS to oczywiście że x1950xt Cena troche wyższa ale 12ps i 4vs więcej ma :P

#26190 Problem z wysoką temperaturą.

Napisano przez DarthRevan w 25 lipiec 2007 - 21:36 w Procesory, płyty główne i RAMy

Walnięty czujnik na bank A jakimi programami sprawdzałeś?